Jump to content

reQ1111

User
  • Content Count

15
  • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

About reQ1111

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Również jestem za unbanem ten osobnik zawsze był najrozsądniejszy i próbował nas opanować lecz takiego zbuntowanego głupiego nastolatka jak ja nie miał szans
  2. Twój nick Boski reQ Id konta: 76561198375693916 Data nadania bana: 09 lub 11/10/2019 Czas jaki pozostał do końca: 3 miesiące Nick moderatora: !Dark! Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: multikonta Uzasadnienie: byłem młody i głupi a teraz jestem tylko glupi prosze o unbana nie będę więcej tak robił będzie na chilku grane z ekipką unban reQ pls W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Sprowadziłem wielu znajomych na tą serwerownie
  3. oj tak tak dla tego również unbanik tylu znajomym polecił No ja z nimi nie gram jak coś wiec chilerka nie będę cie wkurwiał
  4. Oj tak tak unbanik dla tego pana tak tak +1
  5. Twój nick Boski reQ Id konta: 76561198375693916 Data nadania bana: 09 lub 11/10/2019 Czas jaki pozostał do końca: 2 lub 4 dni Nick moderatora: !Dark! Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Spam bodzio king Uzasadnienie: Zostało mało czasu a chciałbym wrócić na serwer z początkiem wipe W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Sprowadziłem wielu znajomych na tą serwerownie
  6. reQ1111

s1 [Odrzucone]ODWOŁANIE

W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: GRAM FAIR PLAY
  7. reQ1111

s1 [Odrzucone][ODWOŁANIE] reQ

nomi sprawdzał w logach ban został nadany 05.09.2019 za spam bodzio king i granie z cheterem bana dostałem na 90 dni czyli 3 miesiące czas bana minął 9 dni temu a jak wchodzę to jest napisane że pozostało 26 dni
  8. reQ1111

tak jestem miłym graczem zdaży mi się obrazić kogoś ale to każdemu się przytrafia mam nadzieje panie Krzysztofie że rozpatrzy pan moje odwołanie Pozdrawiam z rodzinką reQ
  9. reQ1111

Ta aż przeczekałem Pozdro Krzysiu
  10. Twój nick:Boski reQ Id konta: (76561198375693916) Data nadania bana: (05.09.2019) Czas jaki pozostał do końca: przekroczył już 10 dni Nick moderatora: !Dark Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: współudział z zbanowanym spam bodzio Uzasadnienie: (mój ban powinien minąc 9 dni temu a jak wchodze to mam do końca 26) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: sprowadziłem dużo znajomych na serwer PS. Pozdro Krzysiu
  11. reQ1111

Cheaty nie zostały mi udowodnione a kamilfosky który dostał ub był cziterem Przez parę miesięcy mojej gry nawet nie było podejrzeń o cheaty a tu nagle ban z niczego nawet nie byłem sprawdzany
  12. Twój Nick: reQ Id konta: 76561198375693916 Data/czas bana: Około 3 tygodnie temu ban na 90 dni Nick Moderatora: najpewniej !Dark! ale nie jestem pewien bo nie pisało Powód bana: Powód nie znany Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) Uważam że wnoszę dużo dobrego na serwer zawsze w nicku miałem hw69.pl i sprowadziłem dużo znajomych na serwer. Do bana nie mam jak się odwołać bo nie mam pojęcia co zrobiłem jeśli zostanę odbanowany i ktoś mi powie co zrobiłem to postaram się już tego nie robić
  13. reQ1111

Rezerwacja klanu

KLAN: ☆neхт☆ Założyciel: ☆neхт☆ Boski reQ Zastępca: ☆neхт☆ ryzyk96 Członkowie: ☆neхт☆ Benny , ☆neхт☆ MAXPRO ,
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...