Jump to content

Ramsio332

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About Ramsio332

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Ramsio332

s1 [Przyjęte][Odwołanie] DKJZ_Hw69.pl 

To i Ja się wypowiem. Podczas budowania maszyn/maina czegokolwiek... nagle pojawiają się nie wiadomo skąd i jeszcze przez VoiceChat głupkowate komentarze. Stojąc na środku pustyni w luj na uboczu taka sama sytuacja j/w i tłumaczenie się że akurat wybrali się tą drogą na moje coś tu śmierdzi Dodam że takie sytuacje często sie powtarzają akurat u nich.
  2. Ramsio332

[Odrzucone][Helper] DKJZ_Hw69.pl Podanie

Potwierdzam i również jestem na nie.
  3. Ramsio332

s1 Odznaka

Chodzi mi tutaj o to że długo jestem z Wami i tym serwerem i można by było odznaczać jakoś nas Starych wyjadaczy ^^
  4. Ramsio332

s1 Odznaka

Witam mam pytanie czy jest jakaś odznaka za Wczesną rejestracje konta na forum?
  5. Ramsio332

s1 [Odrzucone][Helper] nomi

Polecam i jestem jak najbardziej Za! Mogę też dopisać że ma bardzo doświadczoną Ekipę która gra tę grę od paru lat i zawszę służymy sobie wzajemną pomocą.
  6. Ramsio332

s1 [Przyjęte][Helper] ImxAdy

Jak najbardziej jestem za Życzliwy i Pomocny. Często widzę go na serwerze.
  7. Ramsio332

s4 Detonator

Dziękuję za odpowiedź chętnie zagram. A co do twojego pytania Lysy dlatego gram na takim serwerze poniewaz mam malo czasu na granie za tydzień zjezdzam na urlop więc chętnie sie pobawie
  8. Ramsio332

s4 Detonator

Witam mam zamiar od następnego tygodnia zacząć grac na serwerze x100 - x300 i mam pytanie jaki jest drop detonatora z hangarow? x1 czy moze większy ?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...