Jump to content

Pyube

User
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Pyube

 • Rank
  Nowy
 1. Pyube

  s8 [Odrzucone][Helper] Pyube

  Powinienem nim zostać dlatego że gram na hw69 od rozpadu Plhw. Po 8/7h na dzień z uwagi że jestem dość błyskotliwy zauważyłem że na chatcie panuje dość duży bałagan. Jestem przyjacielski bezstronny itp. Mogę być na okresie próbnym.
 2. Nick na forum: Pyube Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Pyube SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198396636155 Klan/Ekipa w jakiej grasz: IKZ Imię: Filip Wiek: 16 Mikrofon: Jest Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: ok 7-9 h/d Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Na GoldHurcie Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Filip lat 16 Moją pasją są placki i hurtworld <3 Dlaczego Ty: Gram prawie cały czas na s8 i zauważyłem bardzo małą/znikomą aktywność helpów modów etc to sobie myśle dam podanie
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...