Jump to content

Pietras106

User
  • Content Count

1
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Pietras106

• Rank
    Nowy
  1. Pietras106

s8 [Odrzucone][Helper] Berlin

Nick na forum: Pietras106 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Berlin SteamID: 7656111988753038232 Klan/Ekipa w jakiej grasz: DMGB Imię: Damian Wiek: 17 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: tak Znajomość gry: Bardzo Dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 8-10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: W hw jeszcze nie Coś o sobie: Jestem miłą i sympatyczną osobą , mam dystans do siebie,nie lubię jak ktoś obraża inne osoby które znam/lubie, i jestem chętny do pomagania innym. Dlaczego Ty: Ponieważ wydaje mi sie ze byłbym dobrym helperem i mam duzo wolnego czasu który mogę poświęcić grze i pomagać innym. nie jestem agresywna osobą do czasu kiedy ktoś mnie mocno nie zdenerwuje.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...