Jump to content

Parmezann

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Parmezann

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick na forum: Parmezann Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Parmezann SteamID: 76561198834858553 Klan/Ekipa w jakiej grasz:Gram z kumplami. Imię: Dawid Wiek: 17 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10.10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:Około 10h. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak BlackWorld i GreenWorld i Tophurt Coś o sobie: Mam 17 lat nazywam sie Dawid.Pochodzę z dolnego śląska.Interesuję się komputerami oraz grami komputerowymi.Jestem na profilu mechanika. Dlaczego Ty: Brakuje mi na S8 ludzi którzy pilnują chat.Ponieważ gdy widzę ludzi którzy wyzywają po rodzinach to mi ich szkoda a zarazem chciałbym taką osobę zmutować za swoje czyny.Zauważyłem że jest małe zainteresowanie na s8 ponieważ Helperzy rzadko co wbijają a ja że gram tam wipa to bym był i mógłbym niektórzych ludzi zbanować/zmutować.Chciałbym pomagać nowym graczom którzy nie ogarniają jeszcze gry.Gdy pełniłem tą funkcje na serwerach powyżej wymienionych nie było na mnie skarg.Oczywiśćie jestem bezstronny i wysłucham obu ostron.
  2. Parmezann

s8 [Odrzucone][Helper] Parmezann

A w czym problem ? bo nie rozumiem
  3. Nick na forum: Parmezann Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Parmezann SteamID: 76561198834858553 Klan/Ekipa w jakiej grasz:Gram z kumplami w 5. Imię: Dawid Wiek: 17 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 9/10 Czytałem kilka razy Znajomość gry: 10.10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Gram kazdego wipa na S8 Więc jakos 10h min dziennie Chyba że mam szkołę lub pracę Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak BlackWorld i GreenWorld i Tophurt Coś o sobie: Mam 17 lat nazywam sie Dawid.Pochodzę z dolnego śląska.Lubię Grać i wychodzić z przyjaciółmi.Mam też swoje hobby jakim jest Granie na Pianinie i Fortepianie.Lubię Grać na perkusji (średnio potrafie ale jakoś wychodzi hah).No i jeszcze Oczywiście motoryzacja ponieważ jestem na Profilu Mechanika Samochodowego. Dlaczego Ty: Brakuje mi na S8 ludzi którzy pilnują chat.Ponieważ gdy widzę ludzi którzy wyzywają po rodzinach to mi ich szkoda a zarazem chciałbym taką osobę zmutować za swoje czyny.Zauważyłem że jest małe zainteresowanie na s8 ponieważ Helperzy rzadko co wbijają a ja że gram tam wipa to bym był i mógłbym niektórzych ludzi zbanować/zmutować.Chciałbym pomagać nowym graczom którzy nie ogarniają jeszcze gry.Gdy pełniłem tą funkcje na serwerach powyżej wymienionych nie było na mnie skarg.Oczywiśćie jestem bezstronny i najpierw bym wysłuchał obu stron żeby podjąć decyzję.
  4. Witam mam problem z waszym klientem od V1. W załączniku dodaje problem. Proszę o szybką pomoc ponieważ muszę grac z kolegami. Z góry dziękuje.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...