Jump to content

PanK4myk

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About PanK4myk

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. PanK4myk

s1 [Odrzucone]Odwołanie od Bana PanK4myk

Witam Panowie i Panie. Nadal czekam na odpowiedź związaną z moim odwołaniem.
  2. PanK4myk

Bo mam ważne pliki na komputerze. Moja praca po części polega na pracy na komputerze i mam ważne firmowe rzeczy więc osoby trzecie nie mogą mieć do tego dostępu Jak jesteście poważnymi osobami to zrozumiecie
  3. PanK4myk

🤔 Szkoda mi teraz stracić możliwość gry na serwie gdyż kupiłem tam VIpa tak jak 3 inne osoby z mojej ekipy
  4. Witam Twój nick: Pan K4myk™ //hw69.pl Id konta: 76561198254484106 Data nadania bana: 8.02.2020r. Czas jaki pozostał do końca: 30dni Nick moderatora: Mateo Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Nie chciałem być sprawdzonym.Mój komputer i moje pliki ;/ W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Mogę dać dostęp do sprawdzenia konta/plików lecz tylko Hw nic innego.. Wbiliśmy z ekipą na serwer i 4 zakupiło evipy lecz passa nie trwała zbyt długo lecz mam nadzieje ze jednak będe miał mozliwosc dalej grać na tym najlepszym serwie na v1
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...