Jump to content

Panda111

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Panda111

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twój Nick: Koledzy hw69.pl Id konta: 76561199002202435 Data/czas bana: 370d Nick Moderatora: ☆JONT☆Matheo0192/Degrad??? Powód bana: Cheaty na komputerze Uzasadnienie: Tak Ktos Cheatyował 4Grudnia 2018 nawed moderator to widział i powiedział ze nieobchodzi go ze w grze nie cheatuje mam na kompie cheaty a nie urzywałem widział to sam moderator i dał mi bana za cheaty na komputerze to tak przykład z cs go ktos uzywa cheat dostaje vaca ktos ma na kompie dostaje vaca czy kurwa oco chodzi jak ktos ma cheaty to niedostaje bana cheatowałem tylko na x1000 Gramy Dla Zabawy Kiedys wiec Niewiem oco chodzi kurwa Proszę o Rozszczygnięcie W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Na Grupie Mojej Steam 129osb Nazwa grupy BoomWorld pisałem z znajomymi zeby wbijali <13:22:04> Twój rozmówca zamknął konwersację
  2. Panda111

s1 [Odwołanie] <Panda 111>

Dobrze ale to był mój brat administracja x1000 sprawdzala nie ja nic niemam
  3. Panda111

s1 [Odwołanie] <Panda 111>

Twój Nick: Panda 111 Data/czas bana: 10.04.2019 Nick Moderatora: D4W1D Powód bana: Prawdopodobnie Brat Gral Na Espie Uzasadnienie: (Brat Gral Na swoim koncie i dostalem bana ip i niemoge teraz grac na swoim koncie bo mamy 1komputer w domu) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay postanowiłem zareklamować sieć w niżej wymienionych miejscach: (i wiem, że nadal nie jest to gwarancją pozytywnego rozpatrzenia UB. Przykładowo na YT: kanał minimum 200 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni):Zareklamowalem Serwerownie hw69 i miłą administracie tylko jak daje link robi mi sie jakis znaczek i niemoge podesłać tytuł Zareklamowanie serwerowni hw69
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...