Jump to content

Pan_Choinek

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Pan_Choinek

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Perswazyjny_Marek
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2500h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. ·Nick na forum: Pan_Choinek ·Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Perswazyjny_Marek ·SteamID: 76561199122816308 ·Klan/Ekipa w jakiej grasz: duo z ziomkiem ·Imię: Marek ·Wiek: 19 ·Mikrofon: Tak ·Mutacja: Tak ·Znajomość regulaminu: Dobra ·Znajomość gry: 8/10 ·Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4-5h dziennie ·Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, ale wiem, że to się zmieni ·Coś o sobie: Mam na imię Marek. Pochodzę z Wielkopolski, moje hobby to informatyka i motoryzacja. ·Dlaczego Ty: Ponieważ mam duże doświadczenie w Hurtworld mam ok. 4500h i wiem jak się zachować w różnych sytuacjach, jestem spokojny uczciwy i miły. Nie mam problemu z nawiązywaniem nowych kontaktów. Myślę, że podołam na tej randze, zawsze to jakieś nowe doświadczenie!
  2. Pan_Choinek

Rekrutacja DFL

Witam ogłaszam, rekrutację do DFL, szukam 5-6 ogarniętych osób. Oczekuję: ➜ 15+ (żeby nie piszczeć) ➜ 800 h ➜ obowiązkowo ts3 ➜ Czas na grę i co najważniejsze chęć żeby to nie była gra na siłę Oferujemy: ➜ serwer ts3 ➜ miłą atmosferę Kontakt: dsc: bakuu#5407 steam: https://steamcommunity.com/id/d235d
  3. ·Nick na forum: Pan_Choinek ·Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Perswazyjny_Marek ·SteamID: 76561199122816308 ·Klan/Ekipa w jakiej grasz: duo z ziomkiem ·Imię: Marek ·Wiek: 19 ·Mikrofon: Tak ·Mutacja: Tak ·Znajomość regulaminu: Dobra ·Znajomość gry: 8/10 ·Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 7h dziennie ·Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, ale wiem, że to się zmieni ·Coś o sobie: Mam na imię Marek. Pochodzę z Wielkopolski, moje hobby to informatyka i motoryzacja. ·Dlaczego Ty: Ponieważ mam duże doświadczenie w Hurtworld mam ok. 2500h i wiem jak się zachować w różnych sytuacjach, jestem spokojny uczciwy i miły. Nie mam problemu z nawiązywaniem nowych kontaktów. Myślę, że podołam na tej randze, zawsze to jakieś nowe doświadczenie!
  4. ·Nick na forum: Pan_Choinek ·Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Perswazyjny_Marek ·SteamID: 76561199122816308 ·Klan/Ekipa w jakiej grasz: duo z ziomkiem ·Imię: Marek ·Wiek: 18 ·Mikrofon: Tak ·Mutacja: Tak ·Znajomość regulaminu: Dobra ·Znajomość gry: 8/10 ·Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 7h dziennie ·Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, ale wiem, że to się zmieni ·Coś o sobie: Mam na imię Marek. Pochodzę z Wielkopolski, moje hobby to informatyka i motoryzacja. ·Dlaczego Ty: Ponieważ mam duże doświadczenie w Hurtworld mam ok. 2500h i wiem jak się zachować w różnych sytuacjach, jestem spokojny uczciwy i miły. Nie mam problemu z nawiązywaniem nowych kontaktów. Myślę, że podołam na tej randze, zawsze to jakieś nowe doświadczenie!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...