Jump to content

OutlawTeam

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

1 Follower

About OutlawTeam

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Outlaw
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twój nick: Outlaw Id konta: 76561198308603843 Data nadania bana: 2020-01-06 Czas jaki pozostał do końca: 30 Nick moderatora: ---- Najprawdopodobniej Maszyna Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: (Podobno) Cheaty Uzasadnienie: Zostałem zbanowany z powodu cheaty choć mnie nie było na serwerze 😆 W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay : Hmmm dałem np dziś propozycję do rozbuodowy serwera 😆 I będę dawał dalej propozycje bo gracze zawszę chcą by było jak najlepiej
  2. Witam mam ogólnie taką fajną myśl że jako s6 to x1000 to zmniejszyć czas oczekiwania na kit start itp ;> Oraz wipe zamiast 7 dni to zmniejszyć liczbę do 5 dni oraz polepszyć rolla dla normalnego gracza 😆 Dzięki i pozdrawiam ORAZ MÓWIĘ TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE I MOJA PROPOZYCJA NIKT SIĘ Z TYM NIE MUSI ZGADZAĆ
  3. Witam mam pewien problem gdy próbuję urochomić launcher :( NIE WAŻNE DZIAŁA
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...