Jump to content

Nyk98

User
  • Content Count

9
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Nyk98

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

87 profile views
  1. Nyk98

s1 [Odwołanie] ✡GRR✡ Nyk98

Nie chciałem po prostu grać na cheatach. Taka była sytuacja ale to już jest moja sprawa,czy miałem czas czy nie. Dark sam już doszedłeś ,że nie używałem ,a w poprzednim podaniu Matheo pisze ,że miałem cheaty ,a za UŻYWANIE ich jest ban. No to ja już czegoś nie rozumiem skoro ban jest za używanie (tak pisze w regulaminie) to dlaczego ja za posiadanie pliku , który nigdy użyty nie był.Czekam 4 miesiące mało tego mam czekać następne 4 mies.(słowa Matheo) I następnie napisać podanie ,które i tak zostanie obrzucone sprzeciwiającymi się komentarzami. Pierwsze podanie (słowa Dracarys'a) wróć za miesiąc, a pomyślimy o drugiej szansie. Ja tylko o to was proszę. Nie jestem robotem zaprogramowanym,który ma za zadanie wbić na serwer i popsuć innym grę. Tak nie jest jestem człowiekiem ,który szanuje nadal Hurtworld'a ,jeżeli nawet ta gra upada to wierzę, że z czasem się podniesie.
  2. Twój Nick: ✡GRR✡ Nyk98 Id konta: 76561198272897456 Data/czas bana: 30.05.2019r. Nick Moderatora: Dracarys Powód bana: Posiadanie cheatów od bodzio Uzasadnienie: Zdawałem sobie sprawę, że po czterech miesiącach nikt nie będzie pamiętał tej sytuacji. Ja tych cheatów nie używałem Dracarys może potwierdzić bo to On mnie sprawdzał one znajdowały się w folderze ,,Pobrane" ,ponieważ kiedyś chciałem to sprawdzić lecz nie potrafiłem (nie chciałem) ich skonfigurować .Nigdy nie grałem w hurtworld'a na nielegalnych oprogramowaniach.Powodem sprawdzenia mnie ,był gracz o nicku MichaŁ, napewno go znacie .On używał cheatów przez co cała ekipa była poddana sprawdzeniu . Dajcie mi jeszcze szansę, iż jestem niczemu winny .Odczekałem już swoje .
  3. Twój Nick: ✡GRR✡ Nyk98 Id konta: 76561198272897456 Data/czas bana: 30.05.2019r. Nick Moderatora: Dracarys Powód bana: Posiadanie cheatów od bodzio Uzasadnienie: Owszem posiadałem cheaty ,lecz one nie były zainstalowane do gry oraz w żaden sposób nie miały styczności z grą. Nie używałem cheatów na żadnym z wipe 'ów. Chciałbym wrócić do gry po tej czteromiesięcznej przerwie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie i odbanowanie. Zapewniam że już nigdy żadne haxy nie będą miały miejsca na moim pc.
  4. Jak bardzo dobrze zdajesz sobie sprawę medycyna w XXI w. jest bardzo zaawansowana. Po konsultacji z lekarzem i zastosowaniu odpowiednich środków zlikwidowałem tą bezbronną ,nie używaną bakterię (nieużywane haxy). Podczas rentgenu stwierdzono obecność bakterii ale łatwo było ją pokonać ponieważ nie była ona w zaawansowanym stadium. Byłem i jestem zdrowy, więc proszę o zlikwidowanie tego zwolnienia lekarskiego(bana).
  5. Skąd miałem wiedzieć że jeszcze je posiadam w folderze ,,Pobrane" Nie używałem ,iż nie potrafiłem tego skonfigurować i nawet się z tego cieszę bo teraz nie macie dowodów. Sprawdzałeś mnie i nic nie znalazłeś włączonego. Grałem 19h na serwerze online z piątku na sobotę . Dlaczego prędzej mnie nie sprawdziłeś? Jakie macie dowody,że kiedyś używałem. Nie macie nawet na mnie żadnej skargi,iż zawsze grałem regulaminowo. Sprawdzając mnie miałem włączonego hurtworlda i byłem na serwerze.Po sprawdzeniu plików gry i samej rozgrywki nie znalazłeś niczego co mogło nawet przypominać haxy jeżeli chcesz to mnie sprawdzaj co 10 min i tak Ci to nic nie da,ponieważ chatów nigdy zainstalowanych nie miałem.
  6. Twój Nick: ✡GRR✡ Nyk98 Id konta: 76561198272897456 Data/czas bana: 30.05.2019r. Nick Moderatora: Dracarys Powód bana: Posiadanie cheatów od bodzio Uzasadnienie: Owszem posiadałem cheaty ,lecz one nie były zainstalowane do gry oraz w żaden sposób nie miały styczności z grą. Nie używałem cheatów na żadnym z wipe 'ów,iż nie potrafię ich skonfigurować. Mam na to dowód w postaci załącznika którego umieściłem poniżej ,który dowodzi że pliki gry nie były edytowanie w czasie wipe
  7. Twój Nick: ✡GRR✡ Nyk98 Id konta: 76561198272897456 Data/czas bana: 30.05.2019r. Nick Moderatora: Prawdopodobnie bot serwerowy Powód bana: Wykrycie przez bota serwerowego prawdopodobnie wyrazu ,,bodzio" Uzasadnienie: Uważam,że ban nadany przez bota serwerowego nie jest potwierdzony ,iż nigdy nie korzystałem z cheatów i nie korzystam. Wyraz ,,bodzio" napisany przeze mnie miał cel komunikacyjny i nie był on wysyłany przez zautomatyzowany program. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania ,a za razem o unbana. Serwerownia hw69 bardzo mi się podoba,ponieważ nie ma tu lagów,jak na większości serwerów. Chciałbym kontynuować grę z ekipą,ponieważ jestem im potrzebny. Z poważaniem ✡GRR✡ Nyk98
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...