Jump to content

NowiCB

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About NowiCB

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. NowiCB

s12 [Odrzucone][Helper] Blyat

Kolego ludzie się zmieniają i kazdy ma szansę 😉
  2. Nick na forum: NowiCB Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Blyat SteamID: 76561198418118400 Klan/Ekipa w jakiej grasz: 2FN Imię: Igor Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświęcić serwerowi: Ile się tylko da 🙂 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, będzie to nowe doświadczenie Coś o sobie: Witam, mieszkam w województwie wielkopolskim dosyć ogarniam grę i dużo gram posiadam aktualnie na steam 780h na nosteam nie liczę bo każdy podaje inaczej . Jestem osobą słowną i dotrzymuje danego słowa. Dlaczego Ty: Tak jak napisałem powyżej jest bardzo ogarniętą osobą i dosyć spokojną oraz jestem pomocny myślę że nadaje się na helpera chodź w logach coś znajdziecie ale są to raczej wyniki prowokacji. Z tego co widać jak nie ma pemowera panuje na czacie młyn więc pomoc się przyda.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...