Jump to content

NocnyPimpek

User
  • Content Count

1
  • Last visited

• Days Won

1

NocnyPimpek last won the day on August 10

NocnyPimpek had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralny

About NocnyPimpek

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    PimpeK
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2311

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. NocnyPimpek

s5 [Odrzucone][Helper] PimpeK

Nick na forum: NocnyPimpek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: NocnyPimpek/PimpeK SteamID: 76561198185692891 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Gram z bratem i kolegą Imię: Maciek Wiek: 14 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak/Nie nie mam piskliwego głosu. Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 9/10 2300h Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 10-30h tygodniowo Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie ale wiem jak się zachowywać jako administrator. Coś o sobie: Jestem Maciek od jakoś roku gram tutaj na serwerowni, przez jakieś 3 miesiące miałem odpoczynek od Hurta bo nie miałem ochoty i tez czasu, ale powróciłem. Składam to podanie dlatego że każdy na czacie się wyzywa i nie ma kto tego zwierzyńca mutować. I postanowiłem ze spróbuje się dostać do administracji. Dlaczego Ty: Myślę ze jestem odpowiednią osobą na to miejsce, jestem spokojny, bardzo aktywny i też jestem pomocny. Przez to że gracze wiedzą że nie ma żadnego helpera to wyżywają się po rodzine itd. Może mój wiek zniechęca ale co poradzę że jestem młodszy niż inni i to nie znaczy że jestem gorszy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...