Jump to content

Nikolson

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Nikolson

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nikolson

s5 [Odrzucone][helper] Nikols^^ hw69.pl

to mój błąd i z tego co sie dowiedziałem to raczej nie bedziemy grać na s5 więc jakbyśmy zignorowali to podanie to wszystko git?
  2. Nikolson

s5 [Odrzucone][helper] Nikols^^ hw69.pl

To jest tak, bardzo mi zależy na tym żeby być helperem na tej serwerowni. Gadałem z Matheo na temat tych podań i mówił, że nie mam wcale usuwać tylko napisać drugie. Napisałem to podanie bo kiedyś grałem na x3 i chyba zaczniemy znowu całą ekipą.
  3. Nick na forum: Nikolson Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Nikols^^ hw69.pl SteamID: 76561198077959892 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ALKO Imię: Dawid Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3/4h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Jestem Dawid mam 18 lat, lubie psy, mam dziewczyne, mój kolega to streamer, jestem spokojny niczym oaza spokoju i tyle. Dlaczego Ty: Ponieważ gram dużo na tej serwerowni i chcialbym pomóc.
  4. Nick na forum: Nikolson Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Nikolson^^ hw69.pl SteamID: 76561198077959892 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ALKO Imię: Dawid Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3/4h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Jestem Dawid mam 18 lat, lubie psy, mam dziewczyne, mój kolega to streamer, jestem spokojny niczym oaza spokoju i tyle. Dlaczego Ty: Ponieważ gram dużo na tym serwerze, widzę że z helperami średnio a chciałbym poprawić troche community na tym s.
  5. Nikolson

s8 [Przyjęte][Helper] SebixXPompa

+4
  6. Nikolson

s8 [Przyjęte][HELPER] myk myk hw69.pl

byłem na pogrzebie kota, współczuje
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...