Jump to content

Natsu

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About Natsu

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Wiem wiem ale bardzo dziękuje nie no jak bym został helperem to wiadomo ze jednak będę musiał trzymać się regulaminu i dziękuje
  2. Nick na forum: Natsu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Natsu♋and♋Tygrys♋hw69.pl SteamID: 765661198133713516 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Piorunki Imię: Damian Wiek: 20 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 8/10 douczam się Znajomość gry: 10/10 v2 najlepsza Czas jaki możesz poświecić serwerowi: po szkole różnie do 5h , czasem nawet 6-8h dziennie choć zdarzy się,ze dużo więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak ale na tą obecną chwile niestety serwer nie istnieje. Coś o sobie: Nazywam się Damian w wolnym czasie gram w gry najczęściej jest to Hurtworld v2. Jestem osobą z natury spokojną i ogarnięta. Zdarzy mi się wybuchnąć ale staram się trzymać swoje nerwy dla siebie nie wylewając je na innych. Jak tylko mogę i jestem w stanie staram się w jakikolwiek pomóc innym. Dlaczego Ty: Ponieważ na serwerze s12 gram już troszkę czasu i nie raz są sytuacje,które wymagają interwencji Helpera a go nie ma. Wiem,że zapewne mam troszkę za uszami ale uważam,iż każdy zasługuje na szansę. Chciałbym aby serwer prezentował się dobrze wliczając w to czat.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...