Jump to content

NapalonaAgatka

User
  • Content Count

13
  • Last visited

• Days Won

3

NapalonaAgatka last won the day on April 17

NapalonaAgatka had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralny

1 Follower

About NapalonaAgatka

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. NapalonaAgatka

Dzisiejszy event

Dziękujemy ❤️
  2. W tą środę na serwerze s6 (x1000) odbędzie się event (wojny magazynowe, turniej na łuki, ) Wojny magazynowe będą polegać na zakupie magazynów w których może być duży łup lub śmierć w evencie bedą dwie rundy po 5 graczy Turniej na łuki będzie polegać na zabiciu wszystkich uczestników z łuku (ostatnia osoba dostanie prezent) ZAPRASZAMY WSZYSTKICH GRACZY S6 (X1000) NA GODZINE 20:00 W ŚRODĘ 17.04.2019
  3. NapalonaAgatka

s6 [Odrzucone][Odwołanie] Plague #GetRaid

po pierwsze nie przesłałem tego nagrania tylko został on obejrzany na teamviever, po drugie materiał ogólnie trwał 7h lecz tylko 15-20 min było nagrania jak ekipa 4fun tak jak inne ekipy odbijały rajda
  4. NapalonaAgatka

s6 [Przyjęte][HELPER] NapalonaAgatka

pasuje mi
  5. NapalonaAgatka

s6 [Przyjęte][HELPER] NapalonaAgatka

Nick na forum: NapalonaAgatka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: NapalonaAgatka hw69.pl SteamID: 76561198427566820 Imię: Mikołaj Wiek: 18 Mikrofon:Posiadam Mutacja:Jest od dawna Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry:Znam większość szczegółów gry Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od pn-pt (od 15do 22) w weekend 24h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Pełniłem taką funkcję w innych grach takich jak Minecraft czy Rust Coś o sobie: Mam na imię Mikołaj, mam 18 lat lubię grać w gry typu survival, post apo czy tez gry akcji, lubie jeździć na BMX,Trialu, mieszkam w woj. Wielkopolskim,potrafię się dogadać z ludźmi Dlaczego Ty: na serwerze jest jeden Helper , gdy go nie ma na serwerze robi się bałagan i chciałbym to ogarnąć, zgłosiłem już wiele osób którzy łamali regulamin i staram się postępować uczciwie i staram się być mniej toksyczny
  6. NapalonaAgatka

s6 [Odrzucone][Helper] NapalonaAgatka

Nick na forum: NapalonaAgatka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: NapalonaAgatka hw69.pl SteamID: 76561198427566820 Imię: Mikołaj Wiek: 18 Mikrofon: Jest Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: Znam regulamin Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Z jakieś 2-15h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem Coś o sobie: Jestem Mikołaj, mam 18 lat, chodzę to technikum informatycznego, jeżdzę na BMX i lubię grać w gry (w szczególności w Hurtworlda) poza grami interesuje się programowaniem Dlaczego Ty: na serwerze jest tylko jeden Helper , chciałbym mu pomóc aby na serwerze była miła atmosfera, staram się nie być toksyczny i chcę pomagać początkującym graczom, nie podoba mi się ciągły spam i wyzywanie innych graczy, staram się być aktywny na serwerze
  7. NapalonaAgatka

s6 [Odrzucone][Helper] NapalonaAgatka

Nick na forum: Napalona agatka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: NapalonaAgatka hw69.pl SteamID: 76561198427566820 Imię: Mikołaj Wiek: 18 Mikrofon: Jest Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: Znam regulamin Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Z jakieś 2-15h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem Coś o sobie: Jestem Mikołaj, mam 18 lat, chodzę to technikum informatycznego, jeżdzę na BMX i lubię grać w gry (w szczególności w Hurtworlda) poza grami interesuje się programowaniem Dlaczego Ty: na serwerze jest tylko jeden Helper , chciałbym mu pomóc aby na serwerze była miła atmosfera, staram się nie być toksyczny i chcę pomagać początkującym graczom, dręczy mnie ciągły spam i wyzywanie się innych graczy, staram się byc aktywny na serwerze
  8. NapalonaAgatka

s1 [Odrzucone][Helper] NapalonaAgatka

jezu neyst napisałeś nie bo spine mamy a z tego co wiem to na serwer nie wchodzisz prawie wcale
  9. NapalonaAgatka

s1 [Odrzucone][Helper] NapalonaAgatka

Nick na forum: NapalonaAgatka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: NapalonaAgatka hw69.pl, WojtuśOdXayoo SteamID: 76561198427566820 Imię: Mikołaj Wiek: 18 Mikrofon: Jest Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: Znam Regulamin tak jak tabelę kar Znajomość gry: Znam szczegóły gry Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Z jakieś 4-15h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem tej funkcji Coś o sobie: chodzę do technikum Informatycznego,lubię grać w Hurtworlda, zawodowo gram w siatkówkę, potrafię się dogadać z ludźmi, staram się prowadzić spokojną rozgrywkę(nie zawsze mi to wychodzi) Dlaczego Ty: Czasami denerwuje mnie obrażanie przez innych graczy . Pomagam innym graczom bez problemu. Starannie wykonuję powierzoną mi pracę
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...