Jump to content

n4rMoo

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About n4rMoo

• Rank
    Nowy
  1. n4rMoo

s8 [Odrzucone]Odwołanie od bana

Dada ty jesteś Nomi w team i często się nawalalismy z pompy lub M4 i wy wygrywaliscie znami zawsze bo my ginelismy bo nie umieliśmy was zabić stary nick to Kpm w teamie był Rmati,z2kj,Jouik here clan się nazywał RoD
  2. n4rMoo

Już czy tak to miało wyglądać ?
  3. n4rMoo

To jakbyś mógł powiedzieć jakiego wzoru bo widzę że miły jesteś ?
  4. Witam Mój nick: n4rMoo Id konta: 76561198954247136 Data nadania bana: 24.06.2020 Czas jaki pozostał do końca: 60dni Nick moderatora: eymis Serwery na których masz bana: S8 [x15] Powód bana: czitowanie Uzasadnienie: Zostałem zbanowany o czitowanie w grze Hurtworld chodź zdarzało mi się często nawet nie zabijanie w typa co był afk moi koledzy mogą to potwierdzic.A więc (eymis) zaprosiła mnie na ts3 byłem na nim i miałem pobrać Team... że mialo mi sprawdzić czy cheatuje i akurat crashowalo mi hurtworld a crashuje mi często i Pani Eymis powiedziała że już za późno. Mogę podjąć się sprawdzenia jeszcze raz pogadania o tej sytuacji na tesie. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zareklamowalem na discord i na grupie od FB (zamazalem profilowe na FB niechce mieć głupich zaproszen)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...