Jump to content

MUCHOOO

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About MUCHOOO

• Rank
    Nowy
  1. Chyba już czas się odezwać... Tak podanie jak najbardziej na plus znam dobrze gracza 1 spine z nim miałem i powiedzieliśmy sobie co trzeba i jest lepiej nie mamy problemów wręcz przeciwnie jest lepiej... co do wyzywania to mam jedno pytanie po co ingeruje ktoś kto był z nim w team i na ts prywatnie na kanale się wyzywali dla śmiechu. A teraz nagle to obraca się przeciw chlopakowi który chce pomoc ma kompetencje co innego jeśli by chodziło o mnie gdzie ja mam na koncie z 10000 mute Ale chłopak ma ich z 10 max myślę że szanse należy mu dac i niech wypowiadają się osoby które nie są stronnicze dziękuję tyle w temacie....
  2. nie mam zamiaru czytac twoich idiotyzmow zwrot pkt ? a usuwanie z logow was jakies tydzien co dogadywales sie z koleszka ? ale to nasza baza i mamy prawo zmienic totemy wiec wejs tu nie wymyslaj ze to jest oszustwo administracji bo dzieciaczku mielismy prawo zmienic totemy jesli nie gramy z wami a poza tym inni gracze nie maja zwrotow monet wiec nie wymyslaj
  3. Witam bardzo serdecznie ja wraz z kolega V3n0m otrzymalismy bana za oszukanie administracji poniewaz bylismy w gr wraz z kampaiem ale ze "dziecko" nie umie sie zachowac zaczely sie robic spiny a ze ja wraz z kolega najwiecej farmilismy z jeszcze 1 osoba natsu to po wyrzuceniu z ekipy zmienilem totemy bo nie chcemy dawac sobie na glowe wchodzic takim ludzia jak kampai ktory poszedl do kogos wyzej i sie splakal gadajac wogole zmyslone farmazony.... Pytanie zmiana totemu przez opuszczenie ekipy to jest oszukanie administracji ? plus ciekawa informacja w logach da sie sprawdzic poniewaz iz ja kupuje vipa i zmieniajac serwer licze sie z tym iz go strace na danym serwerze a gracz kampai idzie do znajomego administratora i dostaje zwrot pkt zeby kupic sobie vipa na innym serwerze cos tu nie halo. dziekuje i prosze o szybkie wyjasnienie sprawy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...