Jump to content

mrrgreen

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About mrrgreen

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Witam zakupilem vipa na s5 mielismy grac na s5 lecz wyszło ze źle zrozumiałem i gramy na s8 czy dało by rade jakos odzyskać hajsy lub vipa na s8 przenieść ? Kupiłem też łuk do wydobywania lecz chyba za to zwrotnu nie ma. Vipa ani razu nie użylem a kupiłem go 3 dni temu pozdrawiam
  2. mrrgreen

ts3 [Przyjęte][TS3] Neyst

ten kolega dobrze ogarnia ts miły sympatyczny i prawie cały czas jest na ts !
  3. mrrgreen

s5 [Przyjęte][Helper] mrr-green M_G

dopiero wróciłem jesli jest taka możliwość moge teraz wejsc na ts
  4. mrrgreen

s5 [Przyjęte][Helper] mrr-green M_G

rozumiem tylko ze gram tam od sylwka i troche przed i ani jednego tam nie widziałem. Napisałem do DARK i kazał złożyć podanie Pozdrawiam
  5. Nick na forum: mrrgreen Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: mrr-green M_G SteamID: 76561198190868186 Imię: Kamil Wiek: 20 Mikrofon: Mam (razer kraken usb ) Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 2/7 godzin czasem dłużej czasem krócej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Witam mam na imię Kamil lat 20 pochodzę z Uniejowa woj.łódzkie uczęszczam do IV klasy technikum Informatyczne. Na co dzień interesuje się sportem oraz grami. Dlaczego Ty: Jestem osobą uczciwą i bardzo pomocną staram się pomagać innym i mniej czasu poświęcając dla siebie sprawia mi to po części radość ze moge komuś pomóc, mówię teraz o zyciu ogólnym lecz tą pomoc zamienił bym na pomoc w grze. Ogolnie mimo tego ze nie jestem żadnym helperem staram się ludziom pomagać jak czegoś potrzebują. Jak zadają pytania np o komendy o wipe czy wiele innych staram sie im zawsze pomóc i wytłumaczyć jak lajlepiej potrafię.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...