Jump to content

Matrix1234554

User
  • Content Count

15
  • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

About Matrix1234554

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    █▬█ █ ▀█▀❤Dreams☂
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    4.700h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Matrix1234554

s1 [Odrzucone][Odrzucone][Helper] Chodu

Jestem na nie
  2. Matrix1234554

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Maisteros ( KARUZELA TRWA)

Jak grasz mało i nawet nie znasz naszej sytuacji to po co się wypowiadasz ?
  3. Matrix1234554

Mnie już sprawdzał nowym sposobem Matheo i nic nie wykrył
  4. Matrix1234554

Sikalafą ❤️❤️
  5. Matrix1234554

Niech na tą całą sytuację wypowie się dark bo to jest śmiech na sali.
  6. Matrix1234554

Co znowu wymyślicie? Teraz bugowanie przedtem esp, antyhead. Kupujemy vipy na serwerze po czym dostajemy bany za nic i bez żadnych dowodów może po prostu nie będziemy grać na serwerze. Niech inni się nauczą że ktoś jest lepszy od niego, a nie od razu zgłasza na TS3 że ktoś biega na aimbocie albo na espie
  7. Chciałbym bardzo podziękować Nadii oraz Matheo za szybkie interwencje. ❤️
  8. Matrix1234554

s1 [Przyjęte][Odwołanie] DKJZ_Hw69.pl 

Chyba Incognito ma to gdzieś
  9. Matrix1234554

s1 [Przyjęte][Odwołanie] DKJZ_Hw69.pl 

Kolejny ban bez powodu żadnego nagrania. Incognito po prostu banuje lepsze osoby od niego. To tak samo zgłaszam PanPerkuna za antyheda ponieważ nie da się go trafić z broni na daleko. Nam też odechciewa się grać bo niema żadnych baz do raidowania. Aaaa i Eymiś że nie potrafisz postrzelić typa to polecam poćwiczyć.
  10. Matrix1234554

s11 Odwołanie od bana

Typie jak masz cheaty na v2 to jesteś kozakiem ja nie posiadam a moderator DAWID mówi że posiadam cheaty od bodzia.
  11. Matrix1234554

s11 Odwołanie od bana

Dlaczego brak wzoru ? Brak reklamy?
  12. Matrix1234554

s11 Odwołanie od bana

Twój Nick: ###KOT hw69.pl Id konta: 76561198333307821 Data/czas bana: 28.06.2019 Ban permanentny Nick Moderatora: DAWID Powód bana: Za cheaty Uzasadnienie: Witam dostałem bana za cheaty których nie posiadam można nawet mnie sprawdzić.
  13. Zapraszam na v2
  14. Matrix1234554

s12 [Odrzucone]Odwołanie od bana

Twój Nick: Mati#αитιнуρє☂hw69.pl Id konta: 76561198333307821 Data/czas bana: nie pamiętam Nick Moderatora: Kampai Powód bana: Spam Uzasadnienie: Witam bana dostałem w trochę dziwny sposób za spam. I wyrzucany za ''Omijanie muta''. Oczywiście ban permanentny.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...