Jump to content

Matrioshka

User
  • Content Count

11
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Matrioshka

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twój Nick: UndiId konta: 76561198259320308Data/czas bana: 13.04.2019Nick Moderatora: StalkerPowód bana: Ban za zraidowanie bazy od kangiUzasadnienie: Dostałem bana przez przypadek bana miał dostać mój kolegaW ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: Mogłbym zacząć nagrywać na YT z waszego serwera jak i robic live'y i mam reklame w nicku
  2. Matrioshka

Dzisiejszy event

Jestem top1
  3. Matrioshka

inne TOP1

JESTEM TOP1 ELO
  4. Matrioshka

s8 [Odwołanie] Matrioshka

no to niezla administracja ze banuje bez dowodów. Odrazu mi wpierdolcie na wszystkie serwery. Normalnie mozesz dostać order wesołego eldoki na freestyle'u. Jak wy wymagacie na ub jakies reklamy na YT to powodzenia.
  5. Matrioshka

to co mam na pasku w tvn to puscić ? Wiem ze sie na mnie uparłeś ale miej pierw dowody i je wstaw wkońcu. A nie na siłe probujesz. 😉 Reklamy u Isamu wam nie wykupie no sorry ;c
  6. Matrioshka

juz
  7. Matrioshka

Twój Nick: Matrioshka hw69.pl Data/czas bana: 04.04.2k19 czas bana 192819283192minut Nick Moderatora: Dawid Powód bana: Niby multikonto Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) - Tamten temat został zamknięty. Proszę o dodanie dowodu w tym temacie. Ban jest bezpodstawny. W logach nie zostalo nic sprawdzone. Laczenie z serwerem bylo tylko z 1 steamID. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay postanowiłem zareklamować sieć w niżej wymienionych miejscach: (i wiem, że nadal nie jest to gwarancją pozytywnego rozpatrzenia UB) Gram w fivem z reklama serwera w nicku. Na YT 13subów xd
  8. Matrioshka

s8 [Odrzucone][Odwołanie] Matrioshka

Jak widać komuś jednak to przeszkadza.. to jak będzie z dowodami ?
  9. Matrioshka

Przyznałem sie? Powiedzialem ze mam inne konta steam ,a nie z hurtem:D pozatym pokaż mi nagranie gdzie tak mówie. Brak dowodów się kłania.
  10. Matrioshka

Co ma rozmowa na tsie do gry? Nawet nie byłem na 2 koncie na serwerze. Zmienilem tylko nick po steamID mozesz ogarnąć o ile wiesz o czym mówie xd
  11. Twój Nick: Matrioshka hw69.pl Data/czas bana: 04.04.2k19 czas bana 192819283192minut Nick Moderatora: Dawid Powód bana: Niby multikonto Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) - Ban został nałożony za rozmowe na tsie. Powiedziałem ze mam wiele kont. Od kiedy taka jak dla mnie luźna i bekowa rozmowa przenosi sie na bana w grze? (pozatym brak dowodów ze takie coś mówiłem.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...