Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • !Dark!

   UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

   Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Matiuu

Helper HW
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Time Online

  5d 14h 18m 43s

Reputacja

0 Neutralny

O Matiuu

 • Ranga
  Helper s5
 1. Hej właśnie wróciłem, jak coś to mogę wbić
 2. Nick na forum: Matiuu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ☠ Fur1a ☠ i M4t1uu SteamID: 76561198210155749 Imię: Mateusz Wiek: 20 Mikrofon: Oczywiście Mutacja: Owszem Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Na serwerze przebywam przeważnie od 2 do 6 godzin dziennie czasem więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, ale miałem kilku znajomych na tych stanowiskach Coś o sobie: Witam,jestem Mateusz mieszkam w województwie Wielkopolskim. Dużo czasu spędzam przed komputerem i bardzo lubię grać, ale znajduje tez czas na naukę, sport i siłownie na która od długiego czasu uczęszczam. Dlaczego Ty: Jestem miłym, uczciwym i spokojnym graczem. Potrafię tłumaczyć, lubię pomagać, z hurtworldem miałem sporo do czynienia ponieważ oglądałem bardzo dużo filmików i sporo grałem w tę grę, nawet jak wcześniej grałem na cracku. Przechodząc do rzeczy chciałbym zostać helperem na serwerze S5, ponieważ aktualnie tam gram i rzadko spotykam tam helperów praktycznie w ogóle, a osób z zapytaniami nie brakuje i z chęcią bym im pomagał będąc helperem, a i tez nie brakuje ludzi z niewyparzonymi językami których trzeba by skutecznie uspokoić ponieważ chciałbym aby na serwerze panował spokój.
 3. s5 [Przyjęte]Wipe na s5

  Też jestem za
 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×