Jump to content

majki_1337

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About majki_1337

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Format komputera prawdopodobne poradził sobie z problemem, gram już dłuższy czas i bez problemu. Można zamknąć :)
  2. Admin mógł mnie tylko zmutować na serwerze, lecz wyrzucić już się nie dało. ( Nie miałem odpalonej gry od jakiś 30 min a moje konto niby nadal było na serwerze )
  3. Z internetem wszystko git, nigdy nie miał problemów, podłączony jest prosto do kompa ( nie mam routera ). Mam wejść na serwer i poprosić admina o kicka?
  4. Próbowałem na S1, S2, S6 i wszędzie było to samo. Tak przechodzi samo po 10 minutach lecz pogram kolejne 5 i znów będzie to samo. Nie wiemczy kick da rade, mam tak od piątku Wątpię w teorie z internetem, nigdy nie było takich problemów a mam wciąż ten sam, beż żadnych zmian
  5. Mam taki problem z HW; gram chwilę i po chwili wyrzuca mnie z serwera z komunikatem "active session with same steam id " czekanie chwili nic nie daje, po czasie robi się znów to samo. Dzieję się to na każdym serwerze, pobierałem "Hurtworld Legacy Launcher" oraz "Hurtworld Legacy", tu i tu jest ten sam problem. Proszę o pomoc. Komputer : Windows 10 Pro x64 Procesor Intel Core i5-9400F, 2.9GHz, 9 MB Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1660Ti OC 6GB GDDR6 Płyta główna MSI B360M BAZOOKA Pamięć Patriot Viper 4, DDR4, 8 GB,3000MHz, CL16 x2
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...