Jump to content

Maciek3373

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Maciek3373

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Maciek3373

s5 [Odwołanie] Maciek3373

Twój Nick: Maciek3373 Id konta: Moje steam id: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=448836480&token=8wm3sMqq Data/czas bana: Bana dostałem 18 września 2018r. Lecz nie wiem do kiedy. Nick Moderatora: Nie wiem kto nadał mi bana. Powód bana: Rajd na kangę Uzasadnienie: Żałuję tego co się stało (nieprzestrzeganie zasad fairplay), mogę jedynie obiecać, że to się więcej nie powtórzy. Bardzo proszę o odbanowanie mnie oraz jeśli jest taka możliwość mojej starej ekipy. Chcielibyśmy powrócić do gry na tym serwerze.
  2. Ja nie widzę w regulaminie tego, że nie można PRÓBOWAĆ pikac na kange
  3. Mówiłem przecież, że próbowaliśmy tak wejść, nic dziwnego, że była tam Kanga
  4. A nie przyszło wam do głowy ze normalnie to zrajdowalismy. ktoś w tamtym temacie pisał, że tylko meina zniszczylismy, lecz cała baza była nasza regulaminowymi zagrywkami.
  5. Ale czegoś tu nie rozumiem, my nie pikalismy na kange, lecz próbowaliśmy, ale nie wyszło nam to. Jeżeli chcecie mogę wam opowiedzieć jak to było z mojej strony i moim kolegów z ekipy.
  6. Twój Nick: Maciek3373 Data/czas bana: 17:40 Nick Moderatora: (nie znam ) Powód bana: (nie znany ) Uzasadnienie: Dostałem bana, sam nie wiem za co, mam nadzieję, że to tylko nie porozumienie i proszę o jak najszybsze rozpatrzenie
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...