Jump to content

loleknutek

User
  • Content Count

21
  • Last visited

Community Reputation

18 Przyjazny

About loleknutek

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ♫ Lolek#hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2700h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. loleknutek

s1 [Odrzucone][Odwołanie] <Wituś>

Każdy dobrze wie, że chcąc nie chcąc są czasami cofki na serwerze i w tym przypadku również cofka nastąpiła. U kolegi pan który dał nagranie był jeszcze przed ścianą a u pana który dał nagranie był już za ścianą, nazywa się to perspektywa gracza. Sprawdzaliście już go tyle razy i nic nie znaleźliście bo jest czysty a dalej dostaje bana i dalej psujecie nam wipe ... Pozdrawiam
  2. Napiszę to jeszcze raz bo ktoś dał ,, głos na tak'' i przeniosło to na początek tematu i chyba nie zobaczyłeś tego. To nie wiem może zrób taką ankietę jak tam wcześniej lajt pisał i udostępnij ludziom na forum/ts/serwerze i gwarantuje Ci że większości się to nie podoba.
  3. To nie wiem może zrób taką ankietę jak tam wcześniej lajt pisał i udostępnij ludziom na forum/ts/serwerze i gwarantuje Ci że większości się to nie podoba.
  4. Jest na to proste rozwiązanie, wystarczy 2-3 ludzi, adminów którzy latają 10-15 min nad mapa i patrza czy ludzie przypadkiem nie lecą na bh zajmować miejscówkę.A poza tym na s1 z tego co wiem nie ma nawet kit buduj więc lecenie na auto bh żeby zająć miejscówkę jest totalnie bez sensu bo nie masz matsow nawet żeby ją zająć.
  5. Jestem Za Nie rozumiem teraz Ciebie napisałem wcześniej że jak ktoś da nagranie że chłop leci na bh to żeby go sprawdzili a nie banowali, chyba znasz definicje słowa sprawdzili i banowali ?
  6. nie nagrany wesół ? Możesz napisać jaśniej bo niestety nie rozumiem o co Ci chodzi
  7. Nie byliśmy na banicji tylko chcieliśmy wbić na wipe pograć a się okazuje że sie nie da pograc bo nawet skakac juz nie mozna normalnie ...
  8. Czyli starsi gracze nie mogą skakać ponieważ nowi nie potrafią ? Dobrze zrozumiałem ? Jeśli chcesz wyrównać szanse w grze to zrób limity osób na ekipę albo coś w tym stylu a nie blokujesz BH. Jakoś na nas mieliście czas żeby sprawdzać 2 razy dziennie a nie macie czasu żeby sprawdzić 1 raz kogoś kogo tam spotkacie że sobie leci na bh albo ktoś nagranie da.
  9. Ja nie używam żadnych programów a dzisiaj grałem no i była akcja, że chłop do mnie strzelał więc próbowałem zrobić BH ale zrobiłem max 4 skoki i juz miałem połowe hp i połamaną nogę.
  10. to nie chodzi o klikanie spacji 5-6 razy na sekunde, ja dzisiaj grałem i zrobiłem 3-4 normalne skoki na bh (nie spamiąc spacją) i mialem od razu polamana noge i polowe hp
  11. Twój nick: ♫ Lolek. Id konta: 76561198298731541 Data nadania bana: 06.03.2020 Czas jaki pozostał do końca: 83 dni Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: pliki bodzia Uzasadnienie: Zostałem sprawdzony przez moderatora. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Poleciłem serwer kolegom
  12. loleknutek

s1 [Odrzucone] Lolek

to nie były pliki gry tylko to był osobny folder ze skopiowanymi plikami gry i tam byl tylko ten jeden plik bking który sam nic nie robil był bezużyteczny ile razy mam Ci mowic ? po całym twoim sprawdzaniu sprawdzilem poprzez steam pliki lokalne gry i tam nie bylo zadnego bking Napisalem u góry ze pomylilem działy i nie moge tego usunac.
  13. loleknutek

s1 [Odrzucone] Lolek

był to pojedynczy plik ktory nawet nie byl wrzucony do plikow gry bo sam sprawdzalem po sprawdzaniu, wszedlem w pliki lokalne gry i nic tam nie bylo.Nie mialem ustawionego obs'a na przechwytywanie pulpitu a wtedy by bylo wszystko widac. Nie oczekuje ub bo jednak byly slady tego gówna, ale prosze o możliwosc ponownego sprawdzenia mojego komputera po jakims czasie i wtedy najwyzej odbanowanie.
  14. loleknutek

s1 [Odrzucone]Odwołanko tak o

Powód zgłoszenia: Ban za 1 niedziałający plik Nick oskarżonego: Lolek Data zdarzenia: 06.03.2020 Opis sytuacji: po zrajdowaniu helpera z ekipy 420 zostalismy wszyscy zawołani do sprawdzania. Kolega dostal bana na 60 dni za to ze go nie bylo bo byl z/w, inny dostal za to bał sie ze mu hasla posprawdzaja a ja dostałem za jeden z wielu plikow bodzia który mi się nie usunął, poniewaz próbowalem zainstalowac cheaty aczkolwiek nie działaly wiec usunalem je. Chcialem udowodnic adminowi ze to nie dziala ale on nawet nie dal mi dojsc do zdania i dal mi bana na 90 dni, znacie mnie i ekipe Nutki bardzo dobrze i juz bylo wiele sytuacji w ktorych nas oskarzano i banowano a potem wychodzilo na to ze i tak jestesmy czysci, więc nie rozumiem tych banow szczególnie ze ja mialem tylko jeden maly plik tekstowy ktory kompletnie nie dziala i sam ten plik jest bezuzyteczny kiedy nie ma reszty plikow. Zawsze jak mnie sprawdzaliscie to mialem odpalonego obs'a i bylo widac ze nie mam zadnych cheatow odpalonych, tak samo bylo w dniu dzisiejszym.Skoro ktos sie dzisiaj splakal ze latam odpalony to moge poswiecic nawet ta cala noc zeby wstawic ten film z calego dnia dzisiejszego i zobaczycie sobie ze nic nie mialem wlaczonego poniewaz to nawet nie dziala ... Edit1: chce jeszcze tylko dodac ze to chyba z 5 wipe ktory nam calkowicie psujecie banami za nic i jest to takie srednie Dowód
  15. loleknutek

s1 [Odrzucone] Lolek

Nvm wrzuciłem to nie w ten dział moja wina sorki, i nie mozna tego usunac
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...