Jump to content

kenu123

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About kenu123

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. kenu123

s1 [Odrzucone][Odwołanie] KENU

za godzine wleci grafika
  2. kenu123

SORKA XD
  3. kenu123

Juz wstawiłem nowe
  4. Twój Nick: KENU Id konta: 76561198304105002 Data/czas bana: 26.08.19, 90dni teraz około 66dni Nick Moderatora: nie wiem Powód bana: CHEATY Uzasadnienie:bardzo żałuje tego co zrobiem bez gry na waszych serwerach moje zycie nie ma sensu XD jeszcze raz prosze o unbana:0 W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: zaprosiłem znajomych do gry na waszym serwerze , wstawiłem reklame na moj kanał na yt mało subow ale zawsze cos. Jak dostane ub do na dniach postaram sie zrobic jakas fajna grafike
  5. Twój Nick: KENU Id konta: 76561198304105002 Data/czas bana: Wczoraj 30.08.2019 Nick Moderatora: Nie wiem Powód bana: 90dni nwm za co Uzasadnienie: prosze o unbana
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...