Jump to content

kaczka123

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About kaczka123

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    シ$CzEsIoxxx$
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    4165

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. kaczka123

s1 Odwołanie od bana

Wystarczyło sobie zobaczyć pogodę w całej Polsce na Internecie
  2. kaczka123

s1 Odwołanie od bana

Twój nick: CzEsIoxxxシ Id konta: 76561198215113017 Data nadania bana: 26.06.2020 Czas jaki pozostał do końca: 90 dni Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: niby wyjście podczas sprawdzania / cheaty Uzasadnienie: Co do wyjścia podczas gdy mnie sprawdzał była aktualnie u mnie burza i niefortunnie wyłączyło mi prąd nic nie mogłem na to poradzić poza tym wszystkie pliki zostały sprawdzone . A co do cheatów byłem sprawdzany w plikach nic nie było ani na hw po naciśnięciu f5 i home nic nie wyszło tylko w koszu znalazł niedziałającego no recoila.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...