Jump to content

Kacperek_TM

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Kacperek_TM

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    MłodyPurek
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1800+

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twój Nick: MłodyPurek hw69.pl Id konta: 76561198951133575 Data/czas bana: Nie pamiętam dokladnie Nick Moderatora: !Dark! Powód bana: Cheaty. [Uzasadnienie]- co moge zrobic dla hw69.pl zeby dostac un bana na all serwery. Obiecuje że już nigdy nie odpale tych cheatów
  2. Twój Nick: MłodyPurek hw69.pl Id konta: 76561198951133575 Data/czas bana: Nie było mnie na serwerze Nick Moderatora: Nie wiadomo Powód bana: Nie wiadomo Uzasadnienie: Nie było mnie cały dzień na serwerze i gdy chciałem pograć wieczorem to nagle okazuje sie że dostałem bana za nic na 364dni.
  3. Nick na forum: Kacperek_TM Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: MłodyPurek hw69.pl SteamID: 76561198951133575 Klan/Ekipa w jakiej grasz: MIX Imię: Kacper Wiek: 15 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 7/8h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Siemka jestem chłopakiem z małej wsi .Chodzę do 8 klasy. Interesuje się piłką nożną Gram w Drużynie Stomil Olsztyn. Pomagam nowym graczom na serwerach jak czegoś nie potrafią. Lubię grać na waszych serwerach. Dlaczego Ty: Chciałbym zostać helperem po raz 1, ponieważ brakuje helperów, i z tego powodu jest więcej cheaterów, I chciałbym coś zmienić żeby ich nie było, Gracze wyzywają się na czacie.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...