Jump to content

JacoBxx

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About JacoBxx

• Rank
    Nowy
  1. Twój Nick: JacoB hw69.pl Id konta: 76561198403086388 Data/czas bana: Około 3 msc temu/ Czas 365 dni. Nick Moderatora: Prawdopodobnie eN. Powód bana: Ban za oprogramowanie wspierające Uzasadnienie: Ban został nałożony podczas , gdy byłem na AFK... Byłem do 'Sprawdzenia' lecz tego nie zauważyłem bo nie byłem przed komputerem i poleciał banik z automatu , gdy wszedłem na ts , żeby to wyjaśnić Moderator ten powiedział mi , że są filmiki jak strzelam przez ściane , gdy prosiłem o dowód nie chciał mi tego udowodnić i unikał tematu filmu (NIE GRAŁEM NA ŻADNYCH WSPOMAGANIACH) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Zapraszałem znajomych na serwer z moich okolic , którzy również grali ze mną 😜
  2. Tak . że to nie ja XDD
  3. Nie mam nic wspólnego z multikontami... a serio nudy na serwie i przydałby się ten wipe xd
  4. Proponuję przyśpieszyć wipe , ponieważ na serwerze nie ma co robić nie ma baz do pikania i jest mało osób online. Na serwerze jest straszna nuda , stąd ta propozycja :) .
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...