Jump to content

jacenty

User
  • Content Count

12
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About jacenty

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. jacenty

s5 [Odrzucone]Wipe wcześniej

Też bym chciał już wipe tylko że jest to niemożliwe bo harmonogram mówi że co 2 miesiące i w piątek
  2. jacenty

s5 Krótsze WIPE

Według mnie taki zabieg nie ma większego sensu bo niedługo znów będzie grupka osób która będzie chciałaa dłuższego wipe poza tym to jest serwer infinity wipe który jest unikatowy przynajmniej jeśli chodzi o polskie serwery . Można by rozważyć dodanie kolejnego serwera z miesięcznym wipe to wtedy wszyscy by byli zadowoleni
  3. jacenty

s1 [Odrzucone]Szybka Noc

Zgadzam się z twórcą pytania to by było jak najbardziej dobre
  4. Ale w bazie w której jest 20 kilka ścian do głównego totemu to mało wygodne i poza tym bardzo dużo potrzeba metalu gdy się kilkanaście razy tak zrobi poza tym taki zabieg jest czasochłonny co wiąże się z tym że jest nieopłacalny
  5. Wszystko fajnie z tym odmurowaniem i zamurowaniem ale co gdy się ma ścianki przesuwane ?
  6. Dlatego że osoby które nie budują baz z drzwiami muszą bardzo długo czekać żeby się teleportować do totemu obok z którego da się normalnie wyjść przez drzwi przykład udało się przejąć meteor więc teleportuje się do bazy i odkładam przedmioty i chcę następnie się teleportować na zewnątrz żeby np budować mur ale niestety muszę długo czekać aż bende mógł normalnie użyć komendy bo niestety drzwi bardzo osłabiają bazy wykonane w znacznej większości z metalu
  7. Witam zwracam się z prośbą o wydłużenie czasu odrodzenia po śmierci do około 1-2 minuty. Propozycja wynika z faktu że znaczna większość graczy buduję malutkie klitki tylko i wyłącznie na meteor żeby 10 sekund po śmieć znów wyjść i dobić gracza któremu został mniej HP. Taka zmiana mogła by też spowodować więcej rajdów na on-line oraz w jakimś stopniu utrudnić rozgrywkę ale wzamian za to proponuję skrucić czas używania home do 1 minuty i wydłużyć czas czekania na teleportację do około 30 sękund w celu nie unikania strzelanek przez niektórych graczy.
  8. jacenty

s12 Blokada broni

Szczerze mówiąc to tak ale w takim razie ty też masz ból prawnej części ciała że cię nie stać na rangę
  9. jacenty

s12 Blokada broni

To niech się nauczą strzelać z łuku a nie mówić że osoby które utrzymują ten serwer powinny mieć mniej ja uważam że rangi na tych serwerach są drogie co wiąże się z pewnym powiedzeniem klijet płaci to wymaga. Poza tym ktoś zabroni tym wszystkim wielce pokrzywdzonym graczom kupić sobie VIP+ bo według mnie nie
  10. jacenty

legacy (v1) Czas TP itp

Zgadzam się
  11. Witam zwracam się z proźbą o wytumaczenie mi w jaki sposób można tak budować w linku poniżej prezentacja tego o co mi chodzi https://zapodaj.net/3c3d7b63b4879.png.html
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...