Jump to content

invincible

User
  • Content Count

1
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About invincible

• Rank
    Nowy
  1. invincible

s12 [Helper] nvincible

Nick na forum: invincible Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: invincible SteamID: 76561198358530151 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Invicta Imię: Jakub Wiek: 20 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 8 Znajomość gry: 6/7 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od czasu kiedy wstanę, czyli od 13/14:00 do 02:00+ Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, serwery CS:GO, serwery FiveM, w tym bardzo popularny dziś serwer RP. Coś o sobie: Cześć, jak widać wyżej mam na imię Jakub, jestem bardzo obeznany w rozmaitych tematach. Jestem bardzo przyjacielsko nastawiony do wszystkich jeśli takowe osoby nie są do mnie źle nastawione. W wolnych chwilach zajmuję się moimi discordami które nie są małe, mierzą po 500/1000 osób+. Często grywam sobie w inne gry niż HurtWorld takie jak np. Dead by Daylight, GTA V, CS:GO itp. Zaczynam się uczyć w majsterkowaniu w komputerach( Naprawianie ich itp) . Często prawie że codziennie wychodzę na siłownie, pograć w karty/bilarda. Lubię rozmawiać z ludźmi godzinami przeskakując z tematu na temat. Dlaczego Ty: Zacząłem od dłuższego czasu grać w HurtWorld, bardzo spodobała mi się ta gra jak i ten serwer. Jestem aktywny więc mógłbym kontrolować co się dzieje na serwerze. Aktywność i cierpliwość to moja lepsza storna, tak samo komunikacja wśród różnych społeczności. W jakimś stopniu pomóc w rozwoju serwera jeśli taka pomoc będzie potrzebna. Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywny wynik rozpatrzenia.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...