Jump to content

Guziec

User
  • Content Count

14
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Guziec

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Co do lagów wierze ale może to nie kwestia "jaj" jak napisałeś tylko inni nie mają lagów albo nie są dla nich tak uciążliwe jak dla was nie wiem czekaj cierpliwie.
  2. Chłopie nie szczekam i grzeczniej. To czemu skoro ty i twoja ekipa ma lagi nikt inny nie napisał o tym na forum ? Nie oskarżam ciebie ani nic tylko zasugerowałem żebyś sprawdził czy problem nie leży po twojej stronie jeżeli tak nie jest to faktycznie ktoś powinien się tym zająć. Więc na spokojnie :).
  3. Postaraj się pisać czytelniej to raz dwa zwracasz się do administracji to trzy cztery odnośnie trzy grzeczniej. A co do samej prośby to ktoś z całą pewnością to ogarnie jeżeli problem występuje po stronie serwera a jeżeli po twojej sam musisz sobie to ogarnąć. Sugeruje również na przyszłość sprawdzić właśnie czy problem nie leży po twojej stronie a nie od razu z pretensjami lecieć.
  4. Dałoby się zmienić stackowanie na 1000 np ? Najbardziej to denerwuje przy stekach i owrongach choć przy innych rzeczach również. Bursztyn stackuje się po 999 np a owronczy czy steki po 3 a inne itemy po 255. Taka moja propozycja żeby zmienić wysokość stakowania owronki steki po 10 a cała reszta tak jak bursztyn 999 lub zaokrąglając do 1000.
  5. Guziec

s6 [Odrzucone][Helper] CaRRy

+ mikrofon regulamin - wiek (nie oznacza przebytej mutacji) czas dla serwera (przy obowiązkach szkoła nauka) serwer jest ważny ale nie może być ważniejszy od wykształcenia wcześniejsze zachowanie w twoim wieku zmiana od tak na lepsze jest mało realna w tym wieku takie zmiany wymagają czasu przegrane godziny to nie wszystko = wiara w zmianę na lepsze chęć niesienie pomocy innym wspieranie serwerowni w rozwoju Dopiero zaczynam grę na serwerowni ale kiedyś sam byłem właścicielem sieci serwerów CS 1.6 i takich podań przerabiałem mnóstwo. Czytając to podanie jestem sceptyczny ale każdy zasługuje na szanse. Okres próbny 2 do 5 wipów i wtedy na stałe albo koniec współpracy.
  6. Guziec

s11 KITy i ROLLe zestawy.

Nie tylko głową ale i czterema literami. Niech te serwery nie tylko bawią ale i uczą
  7. Guziec

To prawda kiedy grałem na innych serwerach tak było jak było graczy mało albo wcale to najbardziej wartościowe ity miało się za free a jak Kolba wspomniał trafienie taki z rolla graniczyło z cudem.
  8. Guziec

Nie do końca chodzi o kruki czy albinosy meteor prędzej bo jest informacja gdzie spada a mi chodzi żeby wskazówki były tak napisane żeby jeszcze ciężej było cokolwiek znaleźć. Co do reszty naprawdę się zgadzam.
  9. Guziec

Takie rozwiązanie też jest wporzo Mogłaby się na czacie wyświetlać informacja z jakimiś dwoma może trzema szczegółami odnośnie tej lokalizacji a ty wyjdź z bazy rusz 4 litery i idź tam nie daj się zabić i zbierz fanty. To byłoby naprawdę ciekawe rozwiązanie tak na V2 jak i inne serwery
  10. Guziec

Szanuje nie narzekam dwa dni gram sam już jestem praktycznie na full a na jesień wszedłem tylko raz. Dzięki za twoją opinię była ona najważniejsza. P.S To była tylko propozycja mogłaby ale nie musiała być rozpatrzona czy wprowadzona.
  11. Guziec

Jak wspomniałem to tylko sugestia propozycja wysokość dropu jak i same kity czy rolle można zmniejszyć bądź zwiększyć wszystko zależy od chęci i czasu osoby odpowiedzialnej za robienie wipa bo to jest kilka linijek pisania.
  12. Guziec

No właśnie kup :D. Rozumiem że vip svip czy evip sprzedawany jest z czego utrzymywane są serwery ale nikt z administracji moim zdaniem nie powinien mieć prawa pisać tekstów "to se kup vopa" bo to zalatuje chęcią zarobku a nie serwerem dla graczy i dla zabawy. Tak przy okazji ale od twojej odpowiedzi zalatuje pretensjami a ktoś chce lepiej nie tylko dla siebie ale i dla innych i chce żeby serwer V2 się rozwijał a nie stał w miejscu. To było tylko pytanie propozycja i sugestia i bardziej do innych graczy i właściciela.
  13. Czy istnieje możliwość skonfigurowania kitów ? Pytam ponieważ kit start i kit bieda są identyczne a rolle troche bez sensu jeden roll, który daje naprzemiennie plecaki tylko a drugi, z którego leci wszystko w różnych ilościach. Sugerowałbym zmianę na: kit start - krzemienne siekiera, kamienny kilof włócznia, łuk plus strzały kit ubranie - jak sama nazwa wskazuje podstawowa koszulka spodnie np szorty lub ciepłe jeansy i buty kit dom/buduj - 1x stack betonu, 1 x stack desek, 1x stack kamiennych cegieł, 100x węgla, kominek, młotek roll gracz - itemy raczej często występujące jak węgiel, kamień, drewno, skóra w większej ilości do 1 x stacka roll hw - itemy rzadsze i w nieco mniejszej ilości typy żelazo, wszystkie kolory np w ilości do 150x, średniej jakości ubrania czy bronie roll best - najżadsze w niemal minimalnej ilości itemy typu: detonator, c4, AWM, AR, Mogą to być zupełnie inne konfiguracje kitów i rolli wszystko w zależności od właściciela. Za wszelkie błędy przepraszam również z ewentualnie błędnym umieszczeniem tematu.
  14. Nick na forum: Guziec Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Guziec SteamID: 76561198276162948 Imię: Kajetan Wiek: 33 Mikrofon: Jest i sprawny Mutacja: Przebyta Znajomość regulaminu: 5/10 Znajomość gry: 7/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Uzależnione od grafiku pracy do wglądu wyłącznie właściciela/minimum 4 h dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Byłem właścicielem sieci serwerów CS 1.6 moderatorem forum i administratorem forum i adminem na serwerze. Coś o sobie: Mam 33 lata ale mimo wieku uwielbiam grać nawet czasami nagrać coś jak gram. Dlaczego Ty: Ja ponieważ mam 33 lata i nie jak jakieś 50 % populacji hurta dzieci poniżej 15 roku życia bez mutacji co latają po serwerach i się wydzierają, ja chcę żeby V2 się rozwijało i było tam spokojnie i miło.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...