Jump to content

gruszka

User
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About gruszka

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gruszka

  s1 [Odrzucone] [Helper] Gruszka hw69.pl

  Tak pasuje mi to
 2. Nick na forum: gruszka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Gruszka hw69.pl SteamID: 76561198417730557 Imię: Szymon Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Najlepiej w godzinach 13-23 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Mam na imię Szymon mam 17 lat w hw gram praktycznie od początku tej gry Dlaczego Ty: Chcę być Helperem ponieważ widzę, że nie ma administracji na S1 a syf na czacie jest nie mały
 3. Hejo , Jak wiecie w HW gra coraz mniej osób, więc zastanawiam się po co tyle serwerów ?! Można je przecież połączyć Np. S1 gdzie drop jest x5 można połączyć z S5 (x3) lub S4 (x5 z modami)
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...