Jump to content

GROM

User
  • Content Count

12
  • Last visited

• Days Won

1

GROM last won the day on December 2 2020

GROM had the most liked content!

Community Reputation

13 Przyjazny

About GROM

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    GROM
  • Czas gry
    1600

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Okej, fajnie że wspominasz o tym bo jest to całkiem fajna forma wynagrodzenia. Problemem jednak jest to, że z tego co mi wiadomo to owym wynagrodzeniem zajmuje się osobiście !Dark, ponieważ ich automat ktory miał to robic automatycznie coś przestał działać. Nie wiem na jakiej zasadzie miałyby to dzialac na v1, natomiast na v2 musiałeś zbierac pkt klanowe, im wiecej tym lepiej. Moze póki co nie zawracajmyim im dupy takimi rzeczami, mają jeszcze dużo pracy przy serwerach. Jak coś, to jestem ZA!
  2. GROM

s12 [Odrzucone][Helper] Gruby

Oczywiście jestem jak najbardziej co do tego podania na nie. Miał poprawić aktywność na serwerze, a jedyne co zrobił to przestał grać, a gdy tylko już minęło trochę czasu, zaczął grać by nabić sztucznie aktywność, i starać się o ponowne rozpatrzenie jego podania. Tak jak wyżej napisał Pan IFlorek - ale nie sądzę by brakowało "rąk do prazy" gdy na serwerze jest teraz 5 administratorów z czego 4 jest od ciebie z klanu i ktoś zawsze zazwyczaj na serwerze jest... - Jestem tego samego zdania, bo gdy grałem jeszcze na serwerze wipe dopóki nie zostałem zbanowany siedząc praktycznie zazwyczaj po 10-15h zawsze ktoś był z administracji. Daje to przykład np. nagranie jednego z waszego teamu ziomeczka Incognito z godzin ok 4-7 rano gdzie zostałem nagrywany i przedstawiono mi zarzuty. W godzinach zazwyczaj porannych w tygodniu ~ 8 rano pojawia się Kondrat na serwerze, potem dobija reszta ekipy tacy jak Nomi, Madani itd. Stwierdzam, że ten serwer nie potrzebuje póki co "dodatkowych rąk do pracy". BTW jak już piszesz drugie podanie to chociaż nie kopiuj 1 do 1 wszystkiego z poprzedniego podania, stać cię chyba na więcej co nie Michał? 🤔 Chciałbym też dodać tylko, że jesteś takim trochę szczurkiem, który lata po forum, daje łapki w dół i nie wnosi nic w komentarzach. Napisz jakąś konstruktywną krytykę chociaż raz, dlaczego, z jakiego powodu, co ci nie pasuje, kto Cię przysłał, i w jakim celu.
  3. GROM

s12 [Odrzucone][Helper] GROM

fuuuu, nie obrażaj mnie... v1 jest dla botów co z pompy robią snajperkę. Zapraszam na v2.
  4. GROM

s12 [Odrzucone][Helper] GROM

Proste, że tak. Zapraszam na wipe o 16, udowodnię Ci jak gra bóg giereczki.
  5. Nick na forum: GROM Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: GROM SteamID: 76561198346382413 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Imię: Tomasz Wiek: 24 Mikrofon: tak Mutacja: chyba Znajomość regulaminu: tak Znajomość gry: 8/10 (w mojej skali) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 1h-15h (to zależy od różnych czynników) Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie ( w HW ) Coś o sobie: W HW jestem bogiem giereczki, coś polatam, coś postrzelam, coś pobuduję. Cechy które mnie charakteryzują to na pewno sumienność, uczciwość, rzetelność, oraz "walę prosto z mostu" co mi nie pasuje, bez cackania się. Dlaczego Ty: Chcę wam pomóc w rozwoju, lecz nie wiem, czy jesteście na to gotowi. Akceptując mnie sami wybierzecie, czy chcecie zmian na lepsze. Na pewno godząc się na współpracę ze mną nie będziecie rozczarowani.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...