Jump to content

goryl12

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About goryl12

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. goryl12

[Odrzucone][Odwołanie] GoryL

Wipe na s1 za niedługo , nie grałem w hurta sporą ilośc czasu dostane ub ? jest
  2. goryl12

Dobra jak szef ,mówi tak zrobie Napewno lepsze takie coś niż nic
  3. goryl12

Dobra Może być ??
  4. goryl12

Poprawione
  5. Twój nick: GoryL Id konta: 76561198354385811 Data nadania bana: z 6 miesięcy temu tak mi sie wydaje Czas jaki pozostał do końca: Tempban 100844 dni Nick moderatora: nieznany Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: nieznany Uzasadnienie: Nie poszedłem na sprawdzenie ,ponieważ wypadła mi ważna sprawa . W ramach uzasadniena powiem krótko nie gram na haksach moge przyjśc na sprawdzenie . W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Polecam dla wszystkich moich znajomych i napotkanych ekip w grze serwerownie hw69.pl
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...