Jump to content

Fryzjerek

User
  • Content Count

1
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Fryzjerek

• Rank
    Nowy
  1. Witam. Jak w tytule mojego posta. Mam propozycję, która może się spodoba , może zostanie przemyślana , a nawet mam nadzieje zostanie wprowadzona w życie. Mam na imię Patryk i na karku już leży 22 lata , a staż w różnego typu gry można naliczyć przynajmniej 10 lat. Chciałbym wyjść z moją propozycją Wam na przeciw. Chodzi o to , że większość serwerów po waipie są puste lub po prostu ludzie już nie chcą grać i tak widzimy cały czas , że na kilku serwerach pojawia się od 0-15 osób dziennie nie ważne w jakiej porze dnia. Mam taki pomysł , aby owe umarłe serwery połączyć w jakiś jeden dobrze zrobiony serwer i nie nie. Nie chodzi o to, że źle robicie serwery czy coś w tym rodzaju , lecz chodzi o to, że jakoś trzeba Hurtworlda odświeżyć. Typu dodać jakieś nowe itemy , bronie, pojazdy czy też nowe konstrukcje , które będą utrudniać rajdowanie baz. Chciałbym Was na prawdę po prosić , abyś to dobrze przemyśleli , gdyż widzę, że serwery po 2 dniach są puste, a stoją tak czy siak nie potrzebnie . Dlatego można to wykorzystać w pozytywny sposób usuwając je i dając ludziom coś nowego, coś świeżego Ps. Jeżeli , ktoś zauważy oślepiający błąd w ortografii itd napiszcie to na pewno poprawie
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...