Jump to content

FRESZUU

User
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About FRESZUU

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Twój nick: FRESZU ♥ρυℓѕ♥ Id konta: 76561198254472371 Data nadania bana: 2.03.2020 Czas jaki pozostał do końca: 40 do 50 dni Nick moderatora: Mateo Gaming Serwery na których masz bana: Chyba na wszystkie Powód bana: Ukrywanie cheatera Uzasadnienie: Zostałem zbanowany za ukrywanie cheatera podczas gdy danego wipe grałem tylko pierwszy dzień,resztę czasu nie pokazywałam się na serwerze. Uważam, że ban został nadany niesłusznie a przynajmniej nie na taki okres czasu.
 2. Twój nick: FRESZU ♥ρυℓѕ♥ Id konta: 76561198254472371 Data nadania bana: 2.03.2020 Czas jaki pozostał do końca: 77 dni Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: chyba wszystkie. Powód bana: ukrywanie cheater"a Uzasadnienie: Zostałem zbanowany za ukrywanie cheater'a pod czas gdy danego wipe grałem tylko pierwszy dzień,resztę czasu nie pokazywałem się na serwerze. Uważam, że ban został nadany nie słusznie a przynajmniej nie na taki okres czasu. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: -
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...