Jump to content

FatKriss

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Everything posted by FatKriss

1. FatKriss

Wyrazy na ostatnią litere.

Alaska
  2. FatKriss

ts3 [Odrzucone][TS3] Dada

Również jestem na tak! 😀
  3. FatKriss

s1 [Odrzucone][Helper] Kriss

Nick na forum: FatKriss Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: obecnie Kriss kiedyś FatKriss SteamID: 76561198956341336 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ★STAL★ (★ѕтαℓ★) Imię: Krzysiek Wiek: 15 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: myślę że ponad 5 godzin dziennie to też zależy od spraw prywatnych. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: niestety nie udało sie ponieważ chodziło o wiek. Coś o sobie: Jestem Krzysiek i mam 15 lat. Interesuje się piłką nożną, informatyką i graniem na komputerze. Jestem miły lubię pomagć ludziom. Mieszkam w województwie Małopolskim. Jestem sumienny i dotrzymuje słowa. Dlaczego Ty: Chciałbym wspomóc serwerownie i pomóc innym Helperom utrzymać porządek na serwerze.
  4. Pochwała za utrzymywanie porządku na czacie i za bycie dobrym ziomkiem.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...