Jump to content

Recommended Posts

Witam

Serdecznie zapraszam na Karaoke, które odbędzie się w sobotę ( 31-05-2020 ) o godzinie 18:00.

Osoby, które będą brały udział, proszone są o przygotowanie własnego podkładu.

Zapisywać można się na potrzebuje pomocy [ TS ] lub prywatnej wiadomości do administracji TS oraz w trakcie trwania Karaoke.

Za uczestnictwo w Evencie nagradzamy tygodniową rangą VIP na TS3.

Zapraszamy do wzięcia udziału ! 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Nomi
      Witam

Chciałbym wszystkich naszych graczy zaprosić na Event na dzikim zachodzie.
      Odbędzie się 31.05.2020. O godzinie 20:00 na serwerze eventowym. 
      IP zostanie podane na ts3.
      Szukam 8 drużyn po 3 osoby.

ZAPISY :

Bezpośrednio pod postem  na ts3  poproś o mnie - @nomi   
      Regulamin :

Należy na evencie słuchać poleceń administracji oraz ich wskazówek. Zakaz używania wszelkich wspomagaczy Zakaz przeklinania na voice Zakaz oddawania/poddawania się komuś Każda ekipa ma tylko jedną szansę  

PRZEBIEG:
      Team składa się z 3 osób a więc 3v3. Drużyna która wygra pojedynek przechodzi do następnej tury. Walka odbędzie się na bolty, każdy uczestnik otrzyma broń i amunicje a także koszulki w danym kolorze by uczestnicy odróżniali swoich od przeciwników. Wygrywa ta drużyna,która jako ostatnia pozostanie na polu walki.

NAGRODY: Rangi zostaną nadane na okres tygodnia na wybranym serwerze
      1 miejsce - Vip {3os.} na 7dni  

Obowiązkowo potrzebne są mody żeby brać udział w evencie. 
      Mody są dostępne pod linkiem https://hw69.pl/download

*Zbiórka do eventu 19:30 31.05 na naszym serverowym ts3*

Clany zapisane na event:
      - AMG
      - Amer
      - KNG
      - PDW
      - RNG
      - KEK
    • By Diho
      Nick: Diho  UniqueID: ZHStxaJAZhqkHolHtwel0NfmuEE= Pierwsza Wizyta: 2020.04.16 godzina 23:34;41 Data urodzenia: 21.01.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera 9 Wiedza o TS3 od strony Admina 6/7 Kariera na TS3: Witam, nie pełniłem żadnych i dlatego chciałbym spróbować moich możliwości i liczę na waszą pomoc.(PRZEZ MIESIĄC BYŁEM WŁAŚCICIELEM WŁASNEGO SERWERA, Z KTÓREGO KORZYSTAŁEM WRAZ ZE ZNAJOMYMI) Dlaczego ten TS?: Lubie tego TeamSpeka, siedzę na nim już dobrych dwóch lat, ale był format robiony już z 10 razy i logi reset. Miła administracja ( Pozdrawiam Muuurio, wierzyłeś we mnie) fajna atmosferka, nie wywala tska co pare dni jak inne. Ogólnie spodobał mi się jak i moim znajomym.+ ADMINISTRACJA KOZAK 24/7 SIEDZI NA TS ❤️  Rozmiar buta: 44 Kilka słów o sobie: Witam mam na imię Hubert, mam 18 lat, pochodzę z województwa Podkarpackiego.Chodzę do IIILO na profil mat-fiz-inf. Moimi hobby są głównie komputer, elektryka i rzeczy związane z grami typu Hurtworld, Rust, CSGO.W roku szkolnym po lekcjach uczęszczam raz w tygodniu na zajęcia z łucznictwa. Moje zalety to umiejętność poradzenia sobie z każdym problemem, bardzo dobra komunikatywność z ludźmi oraz duża ilość czasu spędzana na Teamspeaku.
        Czas na TS: Dziennie około 8-12h Co zmieniłbyś na Serwerze: Jest perfekcyjny moim zdaniem, chociaż niektórzy z klientów są toksyczni. Co chciałbyś robić: Na razie nie wiem, ponieważ nawet nie jestem adminem, a jak będę starszym to wtedy pogadamy Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
    • By Diho
      Nick: Diho  UniqueID: ZHStxaJAZhqkHolHtwel0NfmuEE= Pierwsza Wizyta: 2020.04.16 godzina 23:34;41 Data urodzenia: 21.01.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera 9 Wiedza o TS3 od strony Admina 6/7 Kariera na TS3: Witam, nie pełniłem żadnych i dlatego chciałbym spróbować moich możliwości i liczę na waszą pomoc.(PRZEZ MIESIĄC BYŁEM WŁAŚCICIELEM WŁASNEGO SERWERA, Z KTÓREGO KORZYSTAŁEM WRAZ ZE ZNAJOMYMI) Dlaczego ten TS?: Lubie tego TeamSpeka, siedzę na nim już dobrych dwóch lat, ale był format robiony już z 10 razy i logi reset. Miła administracja ( Pozdrawiam Muuurio, wierzyłeś we mnie) fajna atmosferka, nie wywala tska co pare dni jak inne. Ogólnie spodobał mi się jak i moim znajomym.+ ADMINISTRACJA KOZAK 24/7 SIEDZI NA TS ❤️  Rozmiar buta: 44 Kilka słów o sobie: Witam mam na imię Hubert, mam 18 lat, pochodzę z województwa Podkarpackiego.Chodzę do IIILO na profil mat-fiz-inf. Moimi hobby są głównie komputer, elektryka i rzeczy związane z grami typu Hurtworld, Rust, CSGO.W roku szkolnym po lekcjach uczęszczam raz w tygodniu na zajęcia z łucznictwa. Moje zalety to umiejętność poradzenia sobie z każdym problemem, bardzo dobra komunikatywność z ludźmi oraz duża ilość czasu spędzana na Teamspeaku.
        Czas na TS: Dziennie około 8-12h Co zmieniłbyś na Serwerze: Jest perfekcyjny moim zdaniem, chociaż niektórzy z klientów są toksyczni. Co chciałbyś robić: Na razie nie wiem, ponieważ nawet nie jestem adminem, a jak będę starszym to wtedy pogadamy
    • By Wisienka
      Nick: Wisienka  UniqueID: exxHTaF1sRl8Kw9VXMGI/t4FCzo= Pierwsza Wizyta: (dokładna data) 28:05:2020 Data urodzenia: 07.04.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 5 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) byłem sa i włascicielem  Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane)ponieważ  gram dużo w hw a ten serwer od niego jest. Miła administracja no i koledzy z teamu  Rozmiar buta: 42 Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych)Mam na imię Kamil mam 17 lat jestem w technikum informatycznym.Jestem bardzo miłym kurtularnym chłopakiem z chęcią pomocy  :D  Czas na TS: 10h Co zmieniłbyś na Serwerze: Pomagał bym ludzią na serwerze jako pomocnik raczej za dużo bym nie zmienił xd  Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) A to czas pokaże  ;) 
    • By cinek
      Nick: cinek UniqueID: q73rfGiPemNqa3tThGohmh6oPL4= Pierwsza Wizyta: 22 maja 2020 roku (wcześniej przez rok bez konta na ts) Data urodzenia: 23.10.2003r. Wiedza o TS3 od strony Usera : 9 Wiedza o TS3 od strony Admina : 5 Kariera na TS3: Admin na serwerze milonare.gclan.pl Dlaczego ten TS?: Koledzy zaczeli grać na tym serwerze więc zacząłem grać z nimi. Miła atmosfera fajni administratorzy. Rozmiar buta: 40  Kilka słów o sobie: Mam na imię Marcin, lubie siedzieć i rozmawiać z kolegami. Lubie grać w gierki takie jak cs,lol. Lubie sobie pograć w piłke ze znajomymi i się posmiać. Nie lubie jak ktoś kłamie cały czas (1 czy 2 sie każdemu zdaży). Lubie też pomagać innym osobom jak mają problem. Czas na TS: 15-16h dziennie na ts Co zmieniłbyś na Serwerze: chciałbym dodać więcej możliwości pomocy to znaczy więcej adminów/mod/pomocników Co chciałbyś robić: Chciałbym pomagać na ts jako Admin/mod Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...