Jump to content

Eskejp

User
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Eskejp

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jointy OP ? pierwsze słyszę, masówka na vipach XD Strzelać nie umieją, dać wam tylko kilofy i zbierajcie materiały na sklejki. Rajdowanie bazy na 300c4 jest możliwe ? tak jeżeli na kilka godzin serwer będzie pusty i nikt nie będzie przeszkadzał bo w momencie jeżeli ludzie z bazy będą się bronic + inni będą podbiegać i przeszkadzać, nie takie coś nie jest do rajdu : ) Cały urok HW uciekł wraz z tymi ścianami .
 2. Zakaz sklejek, przesuwane oki! Jako wieloletni gracz hurtworlda, od razu moge powiedziec że gdy ludzie nie znali jeszcze sklejanych scian bylo lepiej :) Przecież to co teraz sie dzieje to jest praktycznie jak inflacja c4 XD OP baza na 10000 c4 ? NO TO DAJMY VIPOM 10000x4 , oczywiście przesadzam z Tym ale jest to troche prawda ; ) Zakazać sklejek, ogarniczyć chociaż minimalnie vipy ;)
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...