Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Erest12

Użytkownik
  • Zawartość

36
  • Ostatnio

• Time Online

16d 22h 10m 50s

Reputacja

5 Neutralny

1 obserwujący

O Erest12

• Ranga
    Bywalec
  • Urodziny 22.11.1997

Hurtworld

• Nick w grze
    Bieniu !FAME!
  • Czas gry
    4godz

Kontakt

• Email
    ymyl94@wp.pl
  1. Taylor Swift- Last Christmas (Lyrics) podkaład czego kurwa nic nie piszecie Ania Szarmach-Coraz bliżej święta albo to
  2. No problemo mój królu
  3. ja tez jestem za usłyszeniem jego głosu na karoke
  4. Nick na forum:Erest12 Nick w grze:Erest Imię:Mam na imię Emil Wiek:Mam 20lat Mikrofon:tak posiadam Mutacja:dawno po mutacji Znajomość regulaminu:przeczytałem i znam 10/10. Znajomość gry:grę bardzo dobrze znam i wszystko o niej. Czas jaki możesz poświecić serwerowi:5 godzin do 7. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:Tak pełniłem tą funkcje już kiedyś byłem na tym serwerze opiekunem. Coś o sobie:W Listopadzie obchodzę urodziny i będę miał 20 lat. Jestem rok już po skończeniu szkoły zawodowej i długo teraz gram w hurtworlda. Interesuje się zawodem operatora obrabiarek sterowanych numerycznie Dlaczego ty:Uważam że dobrze będę spełniał funkcje opiekuna bo jestem pomocny i miły.
  5. s4 [Odrzucone]Odwołanie od bana

Bezczelny? Chyba sebo był wczoraj dla nas bezszaczunku
  6. s4 [Odrzucone]Odwołanie od bana

Witam kolega mówi prawdę byłem wtedy na s4 widziałem tą sytuację
  7. Cześć nadal szukasz ekipy czy juz nie?

1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. bartix

bartix

okej, zaraz to ogarne ;)

3. Erest12

Erest12

Ok jak coś to ja będę na ts i w grze o 15 i powiedz jeszcze jaki masz nick w grze 

4. bartix

bartix

okej jestem jakby co to mam bartix w grze :)

8. Hej

pograłbyś z nami :)?

9. Witam szukam ludzi do wspólnej gry na s8 lub s4 .Mój nick w grze to Erest mam 20 lat i przegrane 1000h a na drugim 28h .
  10. Szukam ekipy

jak chcesz to możemy grać razem na s4 bo tesz szukam ekipy lat 20+
  11. Szukam ekipy

a na jaki serwerze szukasz ?
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK