Jump to content

elpatron

Helper HW
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About elpatron

• Rank
    [ Helper s1 ]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. elpatron

Rezerwacja clanu

klan: WTH Założyciel: El_Patron Członkowie: -Kembu -SłodkaZuza
  2. elpatron

s1 [Przyjęte][Helper] Kembu

+++ dobry gracz zna b. dobrze mapę, tak jak go znam jest raczej spokojnym graczem.
  3. Nick na forum: elpatron1994 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: el_patron SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid)76561199008099258 Klan/Ekipa w jakiej grasz: DETO Imię: Patryk Wiek: 25 Mikrofon: genesis Mutacja: tak Znajomość regulaminu: tak Znajomość gry: tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 10h dziennie może więcej. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Jestem osobą uczciwą i neutralną. Gram już troszkę czasu i zauważyłem,że gdy nie ma helpera na czacie gracze robią syf więc uważam,że przyda się dodatkowy helper. Dodam też,że poświęcam sporo czasu na grę i chciałbym by panował tu ład i porządek w czym chciałbym pomóc. W wolnym czasie gram również w Zule lecz więcej czasu poświęcam na hurtworlda.jestem graczem doświadczonym znam regulamin z prawie każdej gry i tsa i według mnie jestem wart uwagi. Dlaczego Ty: wiem jak kreować dana gra bądź serverami więcej zostawiam wam do oceny.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...