Jump to content

DYNIUU

User
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About DYNIUU

 • Rank
  Bywalec

Hurtworld

 • Nick w grze
  DYNIUU
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  1800h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DYNIUU

  s5 Bursztyn ze skałek

  Dzisiaj jak dropilem to leciało od 6 do 8 chyba więc taka średniawka jak na x3. Mogę się mylić ale na classicu dropiło podobnie burka
 2. Hej dzisiaj ogarnęłem że ze skałek (tych co się rozwala dynamitem) bursztyn dropi nie x3 ale x1 (tak jak na classicu). Trochę to jest męczące bo zamiast budować sobie bazy albo dropić kolorki na c4 to biegam za skałami i mecze się z burkiem. Można coś z tym zrobić, zwiększyć drop tego bursztynu?
 3. Hej z tej strony DYNIUU były youtuber hw69 Ostatnimi czasy zauważyłem znaczną popularność naszej serverowni i chciałbym aby server dalej się rozwijał. Drodzy moderatorzy co Wy na to aby wprowadzić więcej eventów? Chodzi mi coś takiego jak np. co tygodniowe karaoke albo raz w miesiącu jakieś teamowe pvp. U know what i mean Jestem w 100% pewny że dużo osób będzie przychodzić aby spróbować swoich sił i wygrać te c4, deto czy nawet vipa. xxx
 4. Co do x300 Mam nadzieję ze nie będzie tak jak kiedyś że niby server x300 a kolorki dropią jak na classiku ( od 1 do 5 xD)
 5. Chciałbym się dowiedzieć czy będzie karaoke na naszym teamspeak'u? Ostatnie było 17 marca 2k17 to już ponad pól roku a na niektórych ts'kach widzę ze jest co tydzień lub co dwa. Trochę powiewa sandałem na tym ts.hw69.pl @Marcel. WAKE UP
 6. DYNIUU

  ts3 [Przyjęte][TS3] Odwołanie

  Według mnie nie podszywałeś się pod "Administratora" bo miąłeś całkiem inny nick. W ogóle poinformował cie za co dokładnie dostałeś tego bana?
 7. DYNIUU

  s7 [Rozwiązane]Propozycja

  Jestem za nową mapą W sumie na s7 miała być od początku nowa mapa. Tylko kiedy bd ten wipe i czy na pewno bd nowa mapa?
 8. DYNIUU

  Propozycja zmian

  Jak chcecie coś budować to idźcie na x1000 albo radźcie sobie z limitem. A co do burka to dobrze dropi wystarczy zrobić dynamit i latać po mapie i klepać duże skałki. Jeżeli zwiększy się limit budowy to ludzie będą budować bazy "nie do zrajdowania".
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...