Jump to content

Dizajn

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Dizajn

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Witam mam problem z hurtworldem problem dotyczyc tego iz gierka nie chce mi wystarworac w formie gry w ktora mozna grac. 1 hurtworld laduje sie normalnie szybko do momentu gdy jest download strukture data wtedy czekam z 5minut aby przeskoczylo dalej nastepnie gdy przejdziemy dalej to mam odliczanie cos do 100% i requesting spawn w ktorym sie zaladuje do samego konca nie pojawiam sie na mapie . Czytalem na forach ze to moze byc cos zwiazane z plikami unity ale nwm jak sie za to zabrac licze na pomoc (jak jest F1 consola to czasami strasznie szybko miga napis na czerwono chyba cos RPC launcher czy co. Problem wystepuje na serwerach V1 kazdym.
  2. Coś takiego wyskakuje teraz tak próbowałem all serwery
  3. Na oryginalnym HurtWorld v2 mi działa bezproblemowo a czy z narmalmego klienta gry da rady połączyć się na te serwery?
  4. System W7 64bit, przed chwilą zaktualizowałem kartę graficzną i nadal pojawia się ten problem, problem występuje w tym momencie jaki jest ukazany scr, tak mam dobry i stały internet Teraz cały cza mi takie coś pokazuje a logo hurtword cały czas się kręci
  5. Witam chciałem powrócić na serwer po prawie 6mies przerwie i pobieram lanchera zwyklego i nie moze mnie wczytac do gierki tak samo bylo z automatycznym lancherem, zapory mam wylaczone antywirusa tez a konto steam na publicznym nie wiem co moze byc powodem. Prosze o pomoc z gory dzieki.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...