Jump to content

DeFiX

User
  • Content Count

2
Community Reputation

0 Neutralny

About DeFiX

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twój Nick : Gumeczka Id konta : 76561198892785142 Data/czas bana : 3526 Days Nick moderatora : Nie wiem Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Nie wiem Uzasadnienie : Witam , mam problem ze na moim koncie z hurtworldem mam bana na waszym serwerze odrazu mowie ze nigdy nie grałem na takiej serwerowni jak hw69 więc nie wiem skąd jest ban koledzy z ekipy co u was graja tak mi poradzili wiec pisze prosze o wyjasnienie i o unbana jeżeli jest to możliwe. Pozdrawiam Gumek
  2. Twój Nick : Cypisek hw69.pl Id konta : 76561198893094449 Data/czas bana : 30.11.2019 okolo 18.30 Nick Moderatora : Matheo Serwery na których masz bana : s1 Powód bana : -Udostępniłem filmik na youtubie Jak zainstalować cheaty do hurtworld. -Wyzywanie gracza Uzasadnienie: -Jeśli Chodzi o ten filmik to nagrałem go dokładnie 7 miesięcy temu gdy grałem czasami na v2 bo v1 ewidentnie umarło (patrzylem na serwery steam np myplanet itp) wiec nie grałem i nagrałem filmik bo chciałem zrobić wyświetlenia na rozwój kanału teraz kanał ma 1 filmik (ten z espem który juz usunąłem ) bo usunąłem wszystkie gameplay z gier próbowałem nagrywać shoty ale nie wychodziło. -WIęc usunięty filmik został + moge zablokować dostęp do tego cheata przy pomocy kolegi który mi to robił każdemu kto to zainstalował, ponieważ cheat był przerobiony specjalnie tak , że mój kolega mógł sprawdzic ip kazdego kto to zainstalował (Oczewiście zablkokuje to z jego pomocą wiec myśle ze napewno paru graczy nie bd mogła juz cheatować i będzie sie lepiej grało ) -ja sam rzadko kiedy grałem na cheatach (kiedyś) na udowodnienie moge napisać do pandy któremu wyslałem bardzo dużo filmików jak ktoś mnie zabijał przez ściane więc nie mogłem wtedy grać na cheatach. - Oczewiście przepraszam za ten filmik bo zrobiłem wielką głupote udostępniajać go , zdaje se z tego sprawe , że są marne szanse na ub ale prosił bym o jedną szanse , ponieważ hw69 to naprawde najlepsza serwerownia (nie mówie tego żeby lizać dupe odrazu mówie ) i chciałbym dalej grać na serwerze moge zaczać nagrywać z niego filmiki z rajdów gdzie udowodnie że nie gram na żadnych cheatach i może zachętce jakiegoś gracza do zagrania w gre hurtworld na Serwerowni hw69 . - Ja razem z ekipą zaczeliśmy grać wczoraj tu z myplanet bo dowiedzieliśmy sie że taki serwer insteje i ktoś tam gra i nie jest jak na mypalnet że 150cek w 1 dzień wipe . -grałem nocke do 6 rano i nawet jak mam bana nie żałuje że wbiłem ponieważ serwer dostarczył mi bardzo dużo radości i przyjemości z gry (rozgrywki) -Także przepraszam Administracje i wszystkich graczy hw69 że dałem cygięłke do zniszczenia gry Przepraszam I życze każdemu miłej gry bez tych paru os które mają juz zablokowany dostęp do cheata . - Odwołąc sie do wyzywania graczy ( oczewiście nie tłumacze sie że nic nie zrobiłem bo to bylo skandaliczne zachowanie z mojej strony ) - Po 1 tak naprawde wina jest tutaj osoby ktora sie z nami wymieniała ponieważ napisała ( dam 2 deto za auto 1100) napisalem ze ja ponieważ to był zysk ta osoba sie tp i pokazałem jej itemy na auto a ona powiedziala ze chciala z wrakiem zle zrozumialem ale ona zaproponowała że pojdziemy na hangary je złozyc wiec sie zgodzilem poszli więc na hangary i tam złozyłem auto kolega dał mi 2 deto i uciekłem osobe ktore sie wymiala zabil jakis typ (losowy meteor był na hangarch można to sprawdzić Bambik Duże ) i osoba powiedziala ze to my wbił admin kazał oddać 2deto wiec oddałem nie chciałem sie zbytnio kłócic nie chcialem ryzykowac banem , wiec oddałem i nie potrzebnie zacząłem wyzywać ta osobe ponieważ chciałem porobić beke na ts Przepraszam. -Wracając przepraszam za taką sytuacje że sie zdarzyła jedynie moge Przeprosić luka bo taki mial nick "Luki" . - Także przeraszam ogólnie za to co zrobiłem . - I mam nadzieje że admin rozważy na ub bo mi strasznie zależy wiem , że są małe szanse ale chce chociaż przeprosić. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: -daje coś od siebie ":)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...