Jump to content

dawidvdka

User
  • Content Count

9
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About dawidvdka

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    MR.D¶W§o®
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    100 H

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick na forum: dawidvdka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: (ツ) ひっくり返らない : , ごきげんよう hw69.pl SteamID: 76561198831208866 Klan/Ekipa w jakiej grasz: żadnej Imię: Dawid Wiek: 14 Mikrofon: Bardzo dobry Mutacja: prawie zerowa Znajomość regulaminu: bardzo dobra Znajomość gry: 7/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-7 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak Coś o sobie: Nazywam się Dawid mieszkam w Wielkopolsce.Moje zainsteresowania to : informatyka, sporty ,offroad . Od dawna chciałem zostać helperem lecz nie wiem czy uda mi się przez mój wiek. Dlaczego Ty: Ponieważ byłem helperem na dużo serwerach i bardzo się dobrze sprawowałem
  2. Witam! Mam pytanie ,ponieważ chciałbym wiedzieć czy jest wolne miejsce na helpera s8 a jeżeli jest to prosiłbym o wzór.
  3. dawidvdka

forum Problem z dowload

no klikam w ten przycisk dowloand i nic
  4. Witam! Mam pytanie czemu gdy próbuje pobrać Klient - Hurtworld legacy (update 13.10.2020) nie moge a Launcher - Hurtworld legacy (zalecany) moge?
  5. dawidvdka

s8 Brak uprawnień do budowy

Wczoraj mniej więcej 16 nicki nie pamiętam Czy w konsoli dało się zobaczyć kogo zabiłem?
  6. dawidvdka

totem był na środku bazy i była zbudowana na 1 kubiku
  7. dawidvdka

no to jak 4 osoby wszedli mi do domu jeżeli nie byli zapisani w totemie?
  8. Witam co znów ja 🤣.Przed chwilą jakieś bambiki wbiły mi na home lecz się nie wpisały do totemu po tym jak ich zabiłem i chce postawić kolejny totem to pisze brak uprawnień do budowy. Co mam zrobić?
  9. Witam! Mam mały problem kiedy wyszłem z s8 i wróciłem spowrotem i wyrzuciło mnie na spawn wtedy przestraszyłem się że ktoś zrajdował mi bazę i zrobiłem nową z totemem gdy chciałem zobaczyć czy moja stara baza jest zrajdowana okazuję się że nie ale nie mam autoryzacji. Czy da się zobaczyć na kogo jest totem?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...