Jump to content

darus223

User
  • Content Count

17
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

1 Follower

About darus223

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    NoXuu|HW69.PL
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. darus223

s1 [Odrzucone][Odwołanie] NoXuu

Jest to konto brata ktory kupil sobie konto prime cs go i jego stare konto tam gdzie posiadal vipa jest juz nie uzywane przez niego więc ma poprostu nowe konto a jego porpawny nick to ™∂αяєк™ gingerw wzielo się od serwera bo posiadal znaki specjalne w nicku
  2. darus223

To co z moim odwolaniem czekam 3 dni juz i zero odpowiedzi napisz mi czy mam bana cxy nie bo marnuje tylko czas na ciągle patrzenie na to czy jest odpowiedz
  3. darus223

Gdy cs byl darmowy to poprostu zagralismy sobie jedynie brat gral przed darmowym cs troche dluzej bez cheatow pozarym co to ma do hurtworlda ? Nigdy za oszukiwanie w hurtsorldzie nie dostalem bana ani zadnej skargi nie bylo namnie To co z tym ub?
  4. darus223

Gdy cs byl darmowy to poprostu zagralismy sobie jedynie brat gral przed darmowym cs troche dluzej bez cheatow pozarym co to ma do hurtworlda ? Nigdy za oszukiwanie w hurtsorldzie nie dostalem bana ani zadnej skargi nie bylo namnie
  5. darus223

jest to konto mojego brata vac za cheaty w cs go
  6. darus223

to znaczy ? a dzis to będzie czy do jutra musze czekac bo chcialbym z ekipą pograc
  7. darus223

Znaczynchcialem odebrac sobie kit a zapomnialem zenkonto bylo zbanowane Lub inaczej dark mozesz odbanowac mi .oje glowne mobto a tego vipa to juz mam wywalone nir chce mi sie dalej tego ciągnac chcialbym slbie z ek8pą pograc bo jest weekend a nudy jak nwm
  8. Twój nick: NoXuu hw69.pl Id konta: 76561198853925700 Data nadania bana: okolo 20 dni temu Czas jaki pozostał do końca: 338 dni Nick moderatora: ImxAdy Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: bugowanie się Uzasadnienie: A więc tak dostałem bana na 360 dni za bugowanie się ale sprawa została rozwinięta na ts3 z moderatorem imxady oraz administratorem En kara została skrócona do 7dni przy tym mówiąc ze ja będę miał inne konto i powiedziałem imxady ze będę miał po prostu inne konto i żeby na tamte konto nałożył kare 7 dni a z aktualnego konta wgl nie zdejmował kary bo na nim po prostu nie będę grał ady na to się zgodził i powiedział ze kara został nałożona dziś grałem na serwerze s1 na moim głównym koncie i przypomniałem sobie ze na starym koncie mam vipa i chciałem sobie odebrać po prostu kit vip i opuscic konto przy wejściu na serwer zastałem komunikat z banem więc powiedzialem ze trudno i przelogowalem sie na moje główne konto i wchodzę na serwer i ten sam komunikat który byl na poprzednim koncie czyli ban na 338 d za bugowanie się choć wcześniej na głównym koncie mogłem wejść na serwer. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
  9. No dovra chat moze i jest mega czytelny i ten temat odpuszczam ale spoko bylo by dodanie automatycznych eventow takich jak np szybkie przepisywanie rabdomowego tekstu np HENSBCHKSKQ +matematyka oraz event na dropienie nagrody nie muszą byc az takie dobre np szara kurtka na start np kazdemu by się orzydala jalis kilofik itd mysle ze to bardzo się przyjelo graczpm oraz urozmaicilo by to rozrywkę
  10. znaczy czy ja wiem czy kupa czasami dobrze leci czasami zle chodzi o to ze hw69 nie jest taką serwerownią jak inne ze masz automatyczne eventy i po 1h wipe juz polowa serwa wypikane jest a na tej serwerowni wipe trwa zazwyczaj az do 4 dni potem jest max 50/30 typa ale lekkie zmianki by się przydaly bez kitu
  11. Witam Chciał bym zaproponować administracji pomysł o wprowadzenie nowości na serwerze hw69 typu inny chat (po prostu inne kolory itd jak ma to miejsce np na myplanet itp) automatyczne eventy takie jak np: matematyka,farmienie. mam nadzieje że ktoś się zainteresuje
  12. darus223

s1 [Przyjęte][Odwołanie] Niesłuszny Ban

Owszem jest napisane Bugowanie ale ja nie brałem udzialu akcji stałem w odro nic nie robiłem miałem takie lagi poza tym jest to mój jaki kolwiek pierwszy ban. Wykorzystywanie bugów gry i pomoc w bugowaniu BAN 7 dni - PERM Proszę pięknie panie adminie o unbana lub jakie kolwiek skrócenie kary obiecuje że to się więcej razy z mojej strony nie powtórzy
  13. darus223

s1 [Przyjęte][Odwołanie] Niesłuszny Ban

Odwołanie już edytowane
  14. Twój nick: NoXuu|HW69.PL Id konta: 76561198979957591 Data nadania bana:15.12.2019 Czas jaki pozostał do końca: 364dni Nick moderatora: Nie wiem Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Nie wiem Uzasadnienie: Chciałbym otrzymać unbana ponieważ został on nałożony niesłusznie stałem w bazie nic nie robiłem po czym dostałem bana na 365 dni W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Nie mam żadnego pomysłu konta na yt nie mam a grafik niepotrafie robić chyba ze jakiś obrazek w paincie
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...