Jump to content

cinek

User
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About cinek

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    cinek
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick: cinek UniqueID: q73rfGiPemNqa3tThGohmh6oPL4= Pierwsza Wizyta: 22 maja 2020 roku (wcześniej przez rok bez konta na ts) Data urodzenia: 23.10.2003r. Wiedza o TS3 od strony Usera : 9 Wiedza o TS3 od strony Admina : 5 Kariera na TS3: Admin na serwerze milonare.gclan.pl Dlaczego ten TS?: Koledzy zaczeli grać na tym serwerze więc zacząłem grać z nimi. Miła atmosfera fajni administratorzy. Rozmiar buta: 40 Kilka słów o sobie: Mam na imię Marcin, lubie siedzieć i rozmawiać z kolegami. Lubie grać w gierki takie jak cs,lol. Lubie sobie pograć w piłke ze znajomymi i się posmiać. Nie lubie jak ktoś kłamie cały czas (1 czy 2 sie każdemu zdaży). Lubie też pomagać innym osobom jak mają problem. Czas na TS: 15-16h dziennie na ts Co zmieniłbyś na Serwerze: chciałbym dodać więcej możliwości pomocy to znaczy więcej adminów/mod/pomocników Co chciałbyś robić: Chciałbym pomagać na ts jako Admin/mod Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  2. cinek

ts3 [Odrzucone]cinek

Nick: cinek UniqueID: q73rfGiPemNqa3tThGohmh6oPL4= Pierwsza Wizyta: 22 maja 2020 roku (wcześniej przez rok bez konta na ts) Data urodzenia: 23.10.2003r. Wiedza o TS3 od strony Usera : 9 Wiedza o TS3 od strony Admina : 5 Kariera na TS3: Admin na serwerze milonare.gclan.pl Dlaczego ten TS?: Koledzy zaczeli grać na tym serwerze więc zacząłem grać z nimi. Miła atmosfera fajni administratorzy. Rozmiar buta: 40 Kilka słów o sobie: Mam na imię Marcin, lubie siedzieć i rozmawiać z kolegami. Lubie grać w gierki takie jak cs,lol. Lubie sobie pograć w piłke ze znajomymi i się posmiać. Nie lubie jak ktoś kłamie cały czas (1 czy 2 sie każdemu zdaży). Lubie też pomagać innym osobom jak mają problem. Czas na TS: 15-16h dziennie na ts Co zmieniłbyś na Serwerze: chciałbym dodać więcej możliwości pomocy to znaczy więcej adminów/mod/pomocników Co chciałbyś robić: Chciałbym pomagać na ts jako Admin/mod
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...