Jump to content

BooMexPL

User
  • Content Count

27
  • Last visited

• Days Won

2

BooMexPL last won the day on April 23

BooMexPL had the most liked content!

Community Reputation

17 Przyjazny

About BooMexPL

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    xeMooB
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    500h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. BooMexPL

s1 drop deto x2 na s1

Chodzi ci o drop deto z hangarów?
  2. Z tego co mi się wydaje, nie ma możliwości przeniesienia, a co do cofnięcia zakupy to nie mam pojęcia, musisz kontaktować się z Dark/Mad.
  3. O zwiększenie dropu deto nie musicie się martwić. Jako helper i przede wszystkim jako gracz s8, również zauważyłem problem w małej ilości deto, i rozmawiałem już o tym z wyższą administracją, więc jakoś za niedługo powinny wejść jakieś zmiany odnośnie tego dropu deto.
  4. Żeby piknąć porządną bazę ze sklejanych, to jest dobry dzień dropienia deto z meteorytów i hangarów (licząc, że większość meteorytów uda się zebrać tobie). Deto z meteorytu z tego co mi się wydaje to pomiędzy 4 a 6 deto, licząc ze meteoryt jest co godzinę (łącznie z wybuchem) w 10 godzin jesteś w stanie zebrać (przy zebraniu wszystkiego) między 40-60 deto. Szanujmy się ale żadnej dobrej bazy na tyle c4 nie pikniesz, ba w pierwsze dni wipe napewno w 10h nie zbierzesz wszystkich 10 meteorytów.
  5. Tutaj jestem za. Zielonego dropi zdecydowanie za dużo. Drop deto z metka można delikatnie zwiększyć, tak samo jak z hangarów (chodzi o ilość). Burek to już jest do przedyskutowania.
  6. BooMexPL

s1 [Odrzucone][Helper] NagaAgatka

To najlepiej niech zacznie od dzisiaj i składa podanie za miesiąc albo dwa. A nie prowokuje helpera, pisząc na czacie wulgaryzmy razem ze swoim kolegą (za co dostał już kiedyś mute i wczoraj powinien dostać go znowu bez upomnienia bo pisał słowo w słowo to samo mimo, że wiedział, że mogę go za to zmutować), a później wbija na centrum pomocy z pretensjami i rżnie głupa, że on nie wie za co dostał mute zajmując czas administracji. Ale rozmawiamy tu o graczu "NagaAgatka" i może wypowiadajmy swoje opinie na jego temat, a nie na temat innych graczy/helperów. Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat gracza, który złożył podanie to proszę nie wstawiaj tu zbędnych komentarzy. Dzięki Ps. Od skarg na forum jest specjalne miejsce "skargi na administracje", a nie komentarze pod podaniami.
  7. BooMexPL

s1 [Odrzucone][Helper] NagaAgatka

Jak dla mnie zdecydowanie na nie. A po wczorajszej sytuacji, kiedy muszę upominać ciebie i twojego kolegę, za zachowanie za które mieliście już mute, jeszcze bardziej jestem przekonany do swojego zdania.
  8. BooMexPL

s1 [Odrzucone][Helper] Perswazyjny_Marek

Ja za swojej kadencji również nie zauważyłem niepokojącego zachowania ze strony tego gracza, powiem więcej, miałem okazje z nim pogadać, pograć i jest to bardzo miła i kulturalna osoba. Od samego początku wzbudził sympatie. Jak dla mnie jak najbardziej na tak.
  9. Dużo to nie zmieni, czy będzie to x5 czy x2 Serwer x5 posiada możliwość tp i jak widać jest nim duże zainteresowanie. To czemu mielibyśmy zmieniać coś co działa i podoba się ludziom?
  10. Ktoś jest chyba mało doinformowany. Od pewnego czasu działa już serwer s2 notp i jakoś większego zainteresowania notp nie widać.
  11. Ja tylko składam propozycje od nas (graczy) z tym co według nas byłoby lepsze.
  12. kiedyś musiało to nastąpić XD
  13. Jak tytuł wskazuje propozycja dotyczy zmiany działania raidblock'a. Do tej pory działał on dopiero po wybuchu C4, co dawało dosyć spore szanse pikanej ekipie na ucieczkę z itemami poprzez jakiekolwiek tp/home. Po rozmowach z graczami doszliśmy do wniosku, że lepszym wyjściem byłby raidblock, który aktywuje się od razu po zaplantowaniu/uzbrojeniu C4. Przez centrum pomocy przewijało się dużo tematów na właśnie taką zmianę, stąd pojawia się ta propozycja na wszystkie serwery v1.
  14. No chyba, że w taki sposób. Zwracam honor.
  15. Jeśli miałoby być NO TP i NO HOME, to w tym momencie mainy bez drzwi tracą miejsce bytu. Czyż nie?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...