Jump to content

Bodzius

User
  • Content Count

11
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Bodzius

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick na forum: Bodzius Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Patrick (hw69.pl) SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198962458230/ Klan/Ekipa w jakiej grasz: Puls Imię: Patryk Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-6h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Cześć nazywam się Patryk mam 16 lat.Lubie pełnić funkcje pomocnik, jestem miły przyjazny. Dlaczego Ty: Ja dlatego że jestem uczciwy przyjazny dla otoczenia (nawet jak ktoś używa wulgaryzmów).Nie jestem obojętny, rozsądnie rozpatruje spory. (I to chyba wszystko) Przepraszam za kazde slowo na serwerze ktore powiedzialem w złoscie po prawie swoje bledy
  2. Nick na forum: Bodzius Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Patrick (hw69.pl) SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198962458230/ Klan/Ekipa w jakiej grasz: Puls Imię: Patryk Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-6h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Cześć nazywam się Patryk mam 16 lat.Lubie pełnić funkcje pomocnik, jestem miły przyjazny. Dlaczego Ty: Ja dlatego że jestem uczciwy przyjazny dla otoczenia (nawet jak ktoś używa wulgaryzmów).Nie jestem obojętny, rozsądnie rozpatruje spory. (I to chyba wszystko) Przepraszam za kazde slowo na serwerze ktore powiedzialem w złoscie po prawie swoje bledy
  3. Bodzius

Szukam Ekipy

Siemka ja jestem Patryk lat 15 mam około 1500h. Szukam ekipy aktywnej ktora sie nie podaje po zrajdowaniu. Nick w grze Patrick Hw69.pl Wymagania to tylko TS3
  4. Dzien Dobry. Zwracam sie do Adminow HW poniewaz graczom nudzi sie juz zwykla mapa hw69 na s1. Przyszedlem z prosba do was abyscie cos dodali nwm np. Nowe hangary, nowe miejsca na Maina baze lub co kolwiek innego.
  5. Bodzius

s1 [Odrzucone] [Helper] bodzius

Życie, gram od bardzo dawna na serwerwerach HW. Tak wiem mogles mnie nie widziec poniewaz ja nie jestem zbyt chetny do kłotni na chacie lub wyzywania sie.
  6. Bardzo dobry pomysł. Lecz to jest jednak x5 tak, wiec no musi byc troszke trudniej. To niech zostanie tak jak jest.
  7. Nick na forum: Bodzius (hw69.pl) Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Bodzius (hw69.pl) SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198962458230/ Klan/Ekipa w jakiej grasz: Nie posiadam Imię: Patryk Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-6h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Cześć nazywam się Patryk mam 16 lat.Lubie pełnić funkcje pomocnik, jestem miły przyjazny. Dlaczego Ty: Ja dlatego że jestem uczciwy przyjazny dla otoczenia (nawet jak ktoś używa wulgaryzmów).Nie jestem obojętny, rozsądnie rozpatruje spory. (I to chyba wszystko) Jak cos jest nie tak po prawie sie
  8. Nick na forum: Bodzius (hw69.pl) Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Bodzius (hw69.pl) SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198962458230/ Klan/Ekipa w jakiej grasz: Nie posiadam Imię: Patryk Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4-6h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Cześć nazywam się Patryk mam 16 lat.Lubie pełnić funkcje pomocnik, jestem miły przyjazny. Dlaczego Ty: Ja dlatego że jestem uczciwy przyjazny dla otoczenia (nawet jak ktoś używa wulgaryzmów).Nie jestem obojętny, rozsądnie rozpatruje spory. (I to chyba wszystko) Jak cos po prawie swoje zachowanie jak jest złe
  9. Nick na forum: Bodzius (hw69.pl) Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Bodzius (hw69.pl) SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198962458230/ Klan/Ekipa w jakiej grasz: ☞^^Rage^^☜ Imię: Patryk Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-6h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Cześć nazywam się Patryk mam 16 lat.Lubie pełnić funkcje pomocnik, jestem miły przyjazny. Dlaczego Ty: Ja dlatego że jestem uczciwy przyjazny dla otoczenia (nawet jak ktoś używa wulgaryzmów).Nie jestem obojętny, rozsądnie rozpatruje spory. (I to chyba wszystko)
  10. Kurcze nie spodziewalem sie ze jest tak zajebista administracja TS3.Naprawde bardzo przyjemna i pomocna.Dokładnie chodzi mi o Marcela bardzo przyjazny admin zawsze jest na czas i tak dalej mozna było by wymieniac
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...