Jump to content

aikuman

User
  • Content Count

18
  • Last visited

• Days Won

1

aikuman last won the day on April 20 2019

aikuman had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralny

About aikuman

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Witam szanowną administrację. Mam taką propozycje, aby zrobić szybciej wipe'a na serwerze v2, s12. Ponieważ są duże lagi i gra już bardzo mało osób. Osoby z serwera mogą się podpiąć pod postem jeśli są zainteresowane wcześniejszym wipe'a, może uda nam sie
  2. Raczej nie, bym musiał sprawdzić
  3. Po przeteleportowaniu się na warp bambik2 odrazu się ginie
  4. Nick na forum: aikuman Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Aikuman Hurt4u.pl SteamID: 76561198273366511 Imię: Kamil Wiek: 17 Mikrofon:Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu 3-5h, w weekend 5-8 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nigdy, Coś o sobie: Mam na imię Kamil chodzę do 2 technikum na kierunku informatycznym. Mieszkam w województwie Lubuskim. Moimi zainteresowaniami są sztuki walki oraz piłka nożna. W wolnym czasie siedzę z kumplami na waszym tsie i pykamy sobie w HurtWorlda v2. Dlaczego Ty: Jestem strasznie pomocną i kulturalna osobą. Przede wszystkim chce pomóc serwerowi pod kątem zaprowadzenia ładu na serwerze :). Spędzam bardzo dużo czasu na serwerze i wydaję mi się, że dobrze będę pełnił funkcje helpera na s12 :).
  5. Witam mam taka propozycję, aby nie było wipe'a na s12 co tydzien, poniewaz kazdy kto nie ma vipa nie zdazy sie nawet dobrze wybudować i znów trzeba robic wszystko od nowa.
  6. aikuman

forum Gra sie nie uruchamia

Nic nie działa próbwałem tylko to z tym errorem ale to tez nic nie daje
  7. Witam mam problem z launcherem, gdy próbuje odpalic gre to pojawia sie pasek z ładowanie i po paru sekundach się wyłącza co moge zrobic?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...